Użytkownicy przeniosą numer do Mobile Vikings w 100% online

Mobile Vikings otwiera cyfrowe salony sprzedaży, są tak malutkie, że mieszczą się w kieszeni!

Billboard: Przenieś numer do Mobile Vikings w 100% online

A jednak! Wirtualny operator komórkowy Mobile Vikings zdecydował się na zaskakujący ruch i otwiera pierwsze salony sprzedaży. Na początek niewielkie – mają zaledwie kilka cali i mieszczą się w kieszeni. To smartfony. Od teraz użytkownicy, którzy wybiorą kartę eSIM, dołączą do Mobile Vikings w 100% online. Bez czekania na kuriera.

➔ ZOBACZ TEŻ: Plany Mobile Vikings na 2024 rok

Otwarcie salonów to oczywiście tylko przenośnia. Vikingowie konsekwentnie prowadzą telefonię komórkową inaczej – w swoim stylu. Inwestują w rozwój oferty, a nie w punkty sprzedaży i reklamy z celebrytami. Ich salony są tam, gdzie użytkownicy, którzy wejdą na pokład sieci w swoim smartfonie, w 100% online.

W skrócie proces przenoszenia numeru wygląda następująco – użytkownik zamawia i opłaca dowolną ofertę w aplikacji Viking App lub na internetowym Koncie Vikinga. Wybiera kartę eSIM. Następnie bezpiecznie potwierdza tożsamość online (przez mObywatela albo bankowość elektroniczną), skanuje kod QR i instaluje eSIM. Szybko, prosto i bezpiecznie. 

Po wygaśnięciu umowy z dotychczasowym operatorem dołącza do Mobile Vikings. A jeśli zamawia nowy numer, to nawet tego samego dnia może korzystać z usług rogatej sieci Vikingów.

Tylko po co?

Operator społecznościowy z Wrocławia wystartował jednocześnie ze specjalną kampanią billboardową w największych polskich miastach. Na nośnikach, znajdujących się w pobliżu dużych galerii handlowych, informuje o w pełni cyfrowym onboardingu. Podkreśla przy tym swoją wirtualność. Robi to w swoim stylu, komentując: “tam mógł być nasz salon” i przewrotnie pytając: “tylko po co?”. 

Użytkownik może przenieść numer do Mobile Vikings gdzie chce i kiedy chce. Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Do tego w duchu eko – możliwość ta redukuje ilość papieru i zbędnego plastiku.  Bez wychodzenia z domu i czekania na kuriera.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Mobile Vikings wprowadza rejestrację SIM przez mObywatela oraz mojeID

To początek rewolucji

Społecznościowy operator komórkowy w kolejnych miesiącach zapowiada realizację następnych kroków w stronę cyfrowej rewolucji i ulepszania oferty. Nowe funkcjonalności zostaną wprowadzone także dla obecnych użytkowników, zgodnie z zasadą #DlaSwoichWszystko. Wszystkie plany Mobile Vikings można śledzić na specjalnej stronie internetowej – rejs2024.pl

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings