Będzie 2. sezon serialu „Fallout”!

Amazon oficjalnie potwierdził, że ekranizacja kultowej gry wideo – serial „Fallout” powróci z drugim sezonem – wreszcie jakieś wieści o ghoulach!

Bohaterowie serialu Fallout od Prime Video (fragment plakatu)
Bohaterowie serialu „Fallout” od Prime Video (fragment plakatu)

Zaledwie tydzień po premierze pierwszego sezonu serialu Fallout Amazon potwierdził, że pojawią się kolejne części z aktorskiej ekranizacji gry. Na razie nie są znane żadne szczegóły poza faktem, że serial został przedłużony na drugi sezon.

➔ CZYTAJ TEż: Już nie mogę się doczekać kolejnego sezonu „Problemu trzech ciał”!

Chociaż nie ma konkretnych liczb na temat tego, jak dobrze serial radził sobie w Prime Video, Amazon twierdzi, że „w ciągu pierwszych czterech dni wysokooktanowy serial stał się hitem wśród widzów na całym świecie, plasując się w pierwszej trójce najczęściej oglądanych w serwisie” oglądanych tytułów w historii i najchętniej oglądany sezon na całym świecie od czasów Pierścieni Władzy”.

Wspomniany wcześniej serial ze świata Władcy Pierścieni miał swoją premierę w 2022 roku.

Akcja nowego serialu Amazona rozgrywa się w Los Angeles i przedstawia Fallouta z trzech różnych perspektyw: mieszkanki krypty Lucy (Ella Purnell), członka Bractwa Stali Maximusa (Aaron Moten) i Ghoula (Walton Goggins).

Zamiast bezpośredniej adaptacji postapokaliptycznej gry RPG firmy Bethesda, jest to nowa historia osadzona w tym samym uniwersum. Podobnie jak gracz w grze wideo, podążamy ścieżkami, które nas interesują.

Sukces serialu stanowi kontynuację mocnej serii adaptacji gier wideo, w tym seriali HBO The Last of Us i The Super Mario Bros. Movie.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Verge | Amazon