Odcinek specjalny „The Last of Us” już 27 marca

W serwisie HBO Max pojawi się odcinek specjalny „Na planie serialu The Last of Us”, z którego dowiesz się jak powstawał ten popularny serial.

Na planie serialu „The Last of Us” – odcinek specjalny 27 marca 2023 r. o godz. 18:00 na HBO Max

Serwis streamingowy przygotował dla fanów serialu The Last of Us jeszcze jedna niespodziankę! W poniedziałek 27 marca 2023 roku o godzinie 18:00 czasu polskiego zadebiutuje specjalny odcinek tzw. making of pt. Na planie serialu The Last of Us (oryg. Making of The Last of Us). Twórcy serialu zabiorą nas na plan pierwszego sezonu i pokażą od kuchni między innymi jak realizowano efekty specjalne i sceny kaskaderskie. Zobaczymy także proces charakteryzacji Klikaczy i być może scenę z żyrafą?

Przeczytaj też: Ekipa „The Last of Us” nie mogła używać jednego słowa na planie!

Serial The Last of Us jest w ostatnim czasie najpopularniejszym i najchętniej oglądanym tytułem w historii serwisu HBO Max – zarówno w Europie jak i w Polsce.

Na platformie HBO Max dostępne są już wszystkie odcinki pierwszego sezonu serialu The Last of Us. Ostatni odcinek dodano w miniony poniedziałek.

Odcinek specjalny Na planie serialu The Last of Us z pewnością ucieszy tych, którzy nie moga się już doczekać kolejnego sezonu :)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: HBO Max Polska