„Hill Climb Racing” szalone wyścigi oparte na fizyce!

Oryginalny i ponadczasowy klasyk „Hill Climb Racing” jest teraz dostępny w ramach subskrypcji na platformie Apple Arcade!

Hill Climb Racing

Aby zwyciężyć w tej opartej na fizyce grze samochodowej, pokonuj wzgórza najszybciej, jak umiesz. Poznaj Billa, młodego i obiecującego kierowcę rajdów terenowych, którego czeka podróż w miejsca, do których nikt wcześniej nie dotarł. Bill zawsze dąży do celu, nie przejmując się prawami fizyki.

➔ ZOBACZ TEŻ: Hill Climb Racing 2 już wkrótce w sklepach z aplikacjami

Podejmuj ciekawe wyzwania, mając do wyboru całą gamę pojazdów. Zdobywaj nagrody za widowiskowe popisy i zbieraj monety, aby modyfikować pojazd i pokonywać dłuższe dystanse. Pamiętaj tylko, że Bill nie jest już młodzieniaszkiem, a jego wysłużony pojazd jest dość paliwożerny.

twórcy nieustannie doskonalą grę „Hill Climb Racing+”, dodając między innymi nowe pojazdy, etapy i treści. Siądź za kółkiem jednego z wielu dostępnych pojazdów. Do wyboru masz zarówno słynny Hill Climber, jak również motocykle, wyścigówki i ciężarówki, a nawet istne dziwactwo w postaci „Carantuli”, czyli połączenia samochodu i groźnego pająka.

W grę można grać offline, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Każdy etap w grze „Hill Climb Racing+” jest osobnym wyzwaniem o oryginalnym designie i ukształtowaniu terenu.

Ekran z gry „Hill Climb Racing+”
Ekran z gry „Hill Climb Racing+”

Naprawiaj i tuninguj swój pojazd dzięki niestandardowym częściom, skórkom i ulepszeniom. Podejmuj codzienne wyzwania i bierz udział w wydarzeniach, aby zdobywać fantastyczne nagrody. 

Twórcy ciężko pracowali nad fizyką w grze, dzięki czemu każdy pojazd nieco inaczej reaguje na teren, po którym się porusza. Czy wykorzystasz to, aby uzyskać przewagę nad rywalami? 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store