WhatsApp wprowadza nowy dolny pasek nawigacyjny

Nowa aktualizacja w aplikacji mobilnej WhatsApp wprowadza zmianę umieszczenia paska nawigacyjnego na dole ekranu.

Pasek nawigacyjny na dole ekranu w aplikacji WhatsApp
Pasek nawigacyjny na dole ekranu w aplikacji WhatsApp

Prawdopodobnie najpopularniejsza na świecie aplikacja do przesyłania wiadomości WhatsApp stale udoskonala swoje funkcje, aby zapewnić użytkownikom najlepszą możliwą jakość czatowania. Dlatego za każdym razem, gdy WhatsApp wprowadza aktualizację, spodziewamy się nowych funkcji i ulepszeń.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: WhatsApp testuje nowe ikony w menu

Najnowsza wersja WhatsAppa nie jest wyjątkiem i choć nie wprowadza żadnych rewolucyjnych zmian, to niewielkie przeprojektowanie z pewnością ułatwi dostęp do wielu funkcji aplikacji.

WhatsApp potwierdził niedawno na Twitterze, że jego aplikacja mobilna ma teraz nowy pasek nawigacyjny. Po pierwsze, pasek nawigacyjny został przeniesiony z góry aplikacji na dół. Po drugie, teraz dostępna jest dodatkowa zakładka: Aktualizacje.

Poza tym nowy pasek nawigacyjny zachowuje tę samą funkcjonalność co poprzedni, zapewniając jednocześnie czystszy wygląd i wygodę użytkowania. Przyzwyczajenie się do nowej pozycji paska zajmie chwilę, ale nowy pasek nawigacyjny zdecydowanie nie rzuca się już tak w oczy.

Najnowsza aktualizacja WhatsApp jest udostępniana falami, więc może minąć jeszcze kilka dni, zanim wszyscy zobaczą nowy pasek nawigacyjny w aplikacji.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: WhatsApp | PhoneArena