Hill Climb Racing 2 już wkrótce w sklepach z aplikacjami

Gra mobilna Hill Climb Racing 2 zostanie wydana 28 listopada na urządzenia z systemem Android a w grudniu trafi także na iOS-a.

Hill Climb Racing 2 - zapowiedź gry

Hill Climb Racing jest jedną z najbardziej wciągających gier mobilnych, o czym świadczy aż 100 milionów pobrań tylko na urządzenia z systemem Android. Po ogromnym sukcesie, studio Fingersoft właśnie zapowiedziało premierę drugiej części gry Hill Climb Racing 2.

Twórcy poinformowali, że 28 listopada użytkownicy smartfonów z Androidem jako pierwsi będą mogli pobrać grę ze sklepu Google Play. Właściciele iPhone’ów i iPadów będą musieli chwilę poczekać, ponieważ nowa część gry pojawi się w App Storze w grudniu tego roku.

Według Fingersoft, sequel będzie zawierał kilka nowych funkcji i ulepszeń w porównaniu z pierwszą częścią gry. Jedną z nowych funkcji jest dodanie asynchronicznego multiplayera, oznacza to, że gracze nie będą musieli jeździć po wzgórzach samotnie. Wyścigi ze znajomymi lub innymi graczami będą mogły się odbywać na ponad 30 poziomach.

Żeby było jeszcze ciekawiej, Hill Climb Racing 2 będzie posiadał tryb niekończącej się rozgrywki dla pojedynczego gracza. Zostały dodane także opcje personalizacyjne, dzięki którym będzie można dostosować ubiór gracza i wygląd pojazdów. Gracze będą mogli również uaktualniać swoje samochody za zdobyte w grze monety.

Podobnie jak w oryginalnym, pierwszym wydaniu gry, Hill Climb Racing 2 będzie dostępna za darmo, ale będzie zawierać opcję zakupów w aplikacji. Będzie można kupować dodatkowe przedmioty i ulepszenia.

źródło: phoneArena via Fingersoft