Kontroler retro M30 od 8BitDo do Xboxa

Ten przewodowy kontroler do konsoli Xbox od 8BitDo to prawdziwy hit z przeszłości, który teraz wraca w nowym wydaniu.

Kontroler retro M30 od 8BitDo do konsoli Xbox
Kontroler retro M30 od 8BitDo do konsoli Xbox

Pamiętasz klasyczny styl swoich ulubionych kontrolerów konsoli retro? Grube przyciski, responsywny pad kierunkowy, czysta prostota projektu? Kontroler przewodowy M30 od 8BitDo do konsoli Xbox przywraca poczucie nostalgii, oferując jednocześnie funkcje pasujące do nowoczesnych gier.

Ten oficjalnie licencjonowany kontroler do Xboxa może pochwalić się znajomym układem 6 przycisków, charakterystycznym dla klasycznych gier. Jednak w przeciwieństwie do swoich poprzedników, M30 może posiada „zaktualizowane” funkcje dla współczesnych tytułów gier na konsole. Dokładnie to, czym będą te aktualizacje, okaże się w recenzjach, ale opis sugeruje, że kontroler poradzi sobie ze złożonością współczesnych gier, zachowując jednocześnie klimat ulubionej gry retro.

➔ PRZECZYTAJ TAKŻE: Pierwsza mechaniczna klawiatura 8BitDo puszcza oko do NES

Oprócz wyjątkowej estetyki, M30 oferuje przewodowe połączenie USB-C, które zapewnia praktycznie pozbawioną opóźnień rozgrywkę. Jest to główna korzyść dla graczy rywalizujących, którzy polegają na czasie reakcji wynoszącym ułamek sekundy. Kontroler jest również zbudowany w oparciu o precyzyjną konstrukcję i posiada gładki pad kierunkowy oraz skalibrowane przyciski zapewniające optymalną kontrolę.

Gracze, którzy pragną personalizacji, docenią zdolność M30 do zmiany przypisania funkcji przycisków i dostosowania czułości. Pozwala to na spersonalizowane wrażenia dostosowane do preferencji każdego gracza. Kontroler jest również wyposażony w dodatkowe bumpery i wyzwalacze, które zapewniają bardziej wciągające wrażenia z gry, szczególnie w gatunkach takich jak wyścigi czy strzelanki.

Dla entuzjastów gier walki, kontroler M30 zawiera specjalny przycisk trybu, który pozwala przełączać się między układem zwykłym i profesjonalnym. Jest to przemyślana funkcja, która zaspokaja specyficzne potrzeby społeczności gier z bijatykami.

Opis przycisków i elementów kontrolera retro M30 od 8BitDo do gier na konsoli Xbox
Opis przycisków i elementów kontrolera retro M30 od 8BitDo do gier na konsoli Xbox

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym graczem pragnącym prostego kontrolera, czy nowicjuszem ciekawym wrażeń retro, przewodowy kontroler 8BitDo M30 do konsoli Xbox oferuje intrygującą opcję. Łączy w sobie klasyczny design z nowoczesną funkcjonalnością, tworząc potencjalnie atrakcyjny kontroler dla różnorodnych graczy.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 8BitDo | Yanko Design