Rozbij jajka w „Mój Orange” i zgarnij do 25 GB

Orange uruchomił w swojej aplikacji mobilnej wielkanocną zabawę, polegającą na rozbijaniu jaj, w której można wygrać dodatkowe gigabajty.

Zabawa wielkanocna w aplikacji Mój Orange w rozbijanie jajek
Zabawa wielkanocna w aplikacji Mój Orange w rozbijanie jajek

Na użytkowników aplikacji mobilnej Mój Orange czeka świąteczna niespodzianka. Przez najbliższe 5 dni, w aplikacji można wziąć udział zabawie i zdobyć nawet 25 GB. Z aplikacji Mój Orange warto korzystać, bo daje m.in. wygodę obsługi konta, dostęp do wszelkich informacji, możliwość opłacania rachunków i wiele bonusów.

➔ CZYTAJ TEż: Orange daje za darmo 20 GB dla klientów prepaid

Ta niewinna rozrywka na moment oderwie Was od pracy czy obowiązków, sprawdzi spostrzegawczość i podsunie gratisy.Akcja startuje dzisiaj i kończy się 29 marca 2024 roku. Przez 5 kolejnych dni do rozbicia będzie nowe jajko.

Za każde otrzymasz 5 GB co oznacza, że jeśli będziesz brał udział w zabawie codziennie możesz zgarnąć nawet 25 GB. Nierozbite jajko z poprzedniego dnia nie będzie już dostępne w kolejnym, dlatego warto codzienne zaglądać do apki. W podobna grę w znajdowanie serduszek można było zagrać z okazji Walentynek, szukając serduszek.

Gigabajty zostaną przyznane w ciągu 48 godzin i będą do wykorzystania przez 14 dni na terenie Polski. W zabawie mogą wziąć udział klienci indywidualni (abonamentowi lub korzystający z usług na kartę) oraz biznesowi – uprawnieni do Mój Orange.

Zabawa wielkanocna w aplikacji Mój Orange w rozbijanie jajek - zrzuty ekranów
Zabawa wielkanocna w aplikacji Mój Orange w rozbijanie jajek – zrzuty ekranów

Uzbierane GB można wykorzystać na surfowanie po sieci czy świąteczne rozmowy z bliskimi. Szczegóły akcji dostępne są na stronie operatora.

Aplikację „Mój Orange” pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Orange Polska