Znajdź ukryte serca w Mój Orange i wygraj GIGAprezent

W promocyjnej zabawie „Znajdź serce w aplikacji Mój Orange” można zgarnąć nawet 25 GB ważne przez 14 dni od aktywacji.

Znajdź serce w aplikacji „Mój Orange”

Z okazji Walentynek operator komórkowy Orange przygotował dla swoich klientów miłą niespodziankę w formie zabawnej gry na spostrzegawczość. Wystarczy zalogować się do aplikacji Mój Orange i w zakładce „Dla Ciebie” wejść do gry w poszukiwanie pomarańczowych serduszek 🧡. Na obrazku znajduje się pięć ukrytych serc, a za odnalezienie każdego z nich (wystarczy dotknąć) operator podaruje nam 5 GB. W sumie można zdobyć aż 25 GB.

Zobacz też: W Orange Flex gigabajtowa promocja potrwa do końca lutego!

Zabawa trwa od wtorku 13 lutego 2024 roku od godz. 10:00 do środy 14 lutego 2024 roku do godz. 24:00. Aby rozpocząć zabawę, trzeba zalogować się adresem e-mail do aplikacji Mój Orange.

  • Zabawa polega na dotknięciu na ekranie ze specjalnym obrazkiem pomarańczowego serca 🧡 tak aby zniknęło. Do znalezienia jest 5 pomarańczowych serc.
  • Za każde znalezione serce możesz otrzymać dodatkowy pakiet 5 GB. Masz trzy 30-sekundowe próby na szukanie serc i możliwość otrzymania dodatkowego pakietu – maksymalnie 25 GB.
  • Jeśli w żadnej z trzech prób nie uda Ci się znaleźć serca, pakiet GB nie zostanie aktywowany. Przy czym dodatkowe GB otrzymasz tylko raz, za najlepszy osiągnięty wynik i po kliknięciu „Zakończ”.

Pakiet jest bezpłatny i możliwy do wykorzystania tylko w Polsce. Można dostać po jednym dodatkowym pakiecie GB na każdy numer telefonu.

Poszukiwacze serc w aplikacji Mój Orange (luty 2024)
Poszukiwacze serc w aplikacji Mój Orange (luty 2024)

Pakiet zostanie włączony w ciągu 48 godzin roboczych od aktywacji. O włączeniu pakietu zostaniesz powiadomiony SMS-em. Pakiet można wykorzystać w ciągu 14 dni od jego aktywacji i zostanie wykorzystany w pierwszej kolejności przed wszystkimi innymi pakietami dostępnymi dla danego numeru telefonu.

Stan i ważność pakietu można sprawdzić w aplikacji Mój Orange. Szczegóły zabawy znajdziesz w regulaminie promocji.

Aplikację „Mój Orange” pobierzesz ze sklepów App Store i Google Play:

A już jutro – w środę 14 lutego 2024 roku – w ramach akcji Środy z Mój Orange – w aplikacji czekać będzie kolejny, cykliczny prezent.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: orange Polska