Już można oglądać serial anime „Sand Land: The Series”!

„Sand Land: The Series” – najnowszy serial anime Akiry Toriyamy, twórcy kultowego „Dragon Ball”, już dostępny w Disney+.

„Sand Land: The Series” (Disney+, 2024)

Po miesiącach oczekiwań serial „Sand Land: The Series” można już oglądać na platformie Disney+. Wraz z premierą nowego anime powracają również ulubieni bohaterowie – Książę Demonów Belzebub, szeryf Rao i Rabuś. Składający się z 13 wciągających odcinków, Sand Land: The Series przenosi widzów do świata, w którym zasoby wody są prawie wyczerpane, a niewielka ich ilość pozostaje kontrolowana przez chciwego króla. Zmęczony uciśnieniem pod królewskimi rządami, szeryf Rao zwraca się o pomoc do demonów z Sand Land i wyrusza z nimi w podróż mającą na celu odkrycie Legendarnego Źródła.

Ekscytująca opowieść zapoczątkowana w filmie „Sand Land” z 2023 roku, Sand Land: The Series będzie opierać się na oryginalnym uniwersum z filmu, opowiadając nowe historie i przedstawiając nowe postacie wraz z ulubieńcami fanów – Księciem Demonów Belzebubem, szeryfem Rao i Rabusiem.

Oparta na popularnym opowiadaniu Akiry Toriyamy, twórcy Dragon Ball i Dr. SlumpSand Land: The Series to wynik współpracy Sunrise – studia anime odpowiedzialnego za Mobile Suit Gundam i Love Live! – Kamikaze Douga, studia animacji 3DCG odpowiedzialnego za POPTEPIC i czołówkę do JoJo’s Bizarre Adventure oraz ANIMA.

Sand Land: The Series wyreżyserował Toshihisa Yokoshima, a na ekran przeniósł ją Hayashi Mori na podstawie oryginalnej mangi Akiry Toriyamy. Na fanów japońskiego anime czeka w Disney+ więcej tytułów, których nie można przegapić – Phoenix: Eden17, Tokyo Revengers, Ishura i wiele więcej.

Serial anime Sand Land: The Series można oglądać od 20 marca 2024 roku wyłącznie w Disney+. Produkcja dostępna jest w oryginalnej i angielskiej wersji językowej z polskimi napisami. Na start pojawiło się siedem odcinków, kolejne będą trafiały na platformę co tydzień.

Obejrzyj zwiastun serialu:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney Plus