W CANAL+ online pojawi się sporo cenionych anime od Crunchyroll!

CANAL+ i Sony Pictures Television (SPT) nawiązują pierwszą w Polsce współpracę na zakup tytułów anime od partnera SPT, jakim jest Crunchyroll®.

Jujutsu Kaisen (anime)

Widzowie na początek obejrzą głośne tytuły, takie jak JUJUTSU KAISEN i DR. STONE – dostępne już od teraz. Bohaterowie z okultystycznymi mocami. Ratowanie zaginionych cywilizacji. Wartka akcja, która nie stroni od humoru i rewelacyjnych bohaterów. W ciągu najbliższego roku subskrybenci CANAL+ online, w ramach pierwszej współpracy w Polsce z SPT na dystrybucję biblioteki Crunchyroll®, otrzymają dostęp do wielu popularnych i cenionych tytułów anime. Bez reklam i z profesjonalnym polskim tłumaczeniem. Jako pierwsze w serwisie pojawiły się JUJUTSU KAISEN i DR. STONE, dostępne z oryginalną japońską oraz angielską ścieżką językową.

Może Cie zainteresować też: Oglądaj anime na smartfonie w „Crunchyroll”

JUJUTSU KAISEN jest jednym z najpopularniejszych tytułów anime ostatnich lat oraz najlepiej sprzedających się mang w historii. To opowieść Yuujiego Itadoriego, który mimo posiadania ogromnej siły fizycznej, prowadzi zwyczajne życie licealisty. Pewnego dnia, aby ocalić chłopca, który staje się ofiarą klątw, zjada palec Ryomena Sukuny, dzięki czemu przekleństwo przechodzi na jego własną duszę. Od tego momentu Yuuji dzieli jedno ciało z Ryomenem. Prowadzony przez najpotężniejszego z czarowników, niejakiego Satoru Gojo, Itadori zostaje przyjęty do Tokyo Jujutsu High School, organizacji walczącej z klątwami.

JUJUTSU KAISEN to serial anime produkcji kultowego TOHO Animation, oparty na bestsellerowej mandze autorstwa Gege Akutami, która obecnie jest publikowana w Shueisha’s Weekly Shonen Jump, w nakładzie 80 milionów kopii. W 2021 r. zdobył tytuł Anime Roku na gali Crunchyroll® Anime Awards. Fani pokochali ten tytuł za dynamiczne, brutalne sceny walk, mroczny klimat i oryginalnie przedstawiony świat.

DR. STONE opowiada o świecie, który na skutek tajemniczego rozbłysku zostaje zniszczony i całkowicie podporządkowany naturze, a ludzkość zamieniona w kamień. Po upływie kilku tysięcy lat Taiju oraz jego genialny przyjaciel, Senku, wybudzają się, a za cel obierają przywrócenie technologii oraz uratowanie wszystkich spetryfikowanych ludzi. Serial to świetne połączenie szalonej komedii i poważniejszych tonów, gdzie praktycznie każdy problem potrafi być rozwiązany nie siłą mięśni, a dzięki potędze nauki.

Dr. Stone (anime)

Oba tytuły będą się pojawiać w czwartki po 5 odcinków tygodniowo. Na przestrzeni następnych miesięcy będą się pojawiać kolejne tytuły z bogatej oferty Crunchyroll, m.in. Spy x Family, Black Clover czy Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation.

Pierwsze odcinki JUJUTSU KAISEN oraz DR. STONE już dostępne w serwisie CANAL+ online.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+ Polska