Akira Toriyama powraca z nową serią „Dragon Ball Daima”

„Dragon Ball Daima” przemieni Goku, Vegetę i wiele innych klasycznych postaci Toriyamy w dzieci — nowa seria anime ma pojawić jesienią 2024 roku.

„Dragon Ball Daima” (jesień 2024)

Twórca serii Dragon Ball Akira Toriyama w ostatnich latach zaczął zdradzać ogólne wskazówki narracyjne i projekty postaci dla wielu nowych projektów serii. Ale w przypadku Dragon Ball Daima — nowego serialu animowanego od Toei — legendarny mangaka będzie miała duży wpływ praktyczne. Podczas tegorocznego New York Comic Con firma Toei Animation ogłosiła, że prace nad Dragon Ball Daima są na zaawansowanym etapie. W nowej serii wiele klasycznych postaci Dragon Ball Z, takich jak Goku, Vegeta i Bulma przekształci się w dzieci — w podobny sposób, w jaki Goku stał się dzieckiem w Dragon Ball GT.

Sprawdź tez: Dragon Ball Legends – spektakularna karciana gra akcji

Podczas panelu na temat nowego serialu anime producent wykonawczy Akio Iyoku opisał Toriyamę jako „głęboko zaangażowanego ponad swoje zwykłe możliwości” w proces produkcji i zapowiedział, że „zaplanował zupełnie nowe odcinki fabuły”.

Chociaż Toei nie podzielił się wieloma szczegółami na temat Daimy, wypuścił nowy zwiastun, który sugeruje, że nowa manga może przybrać meta-ścieżkę ze złoczyńcą świadomym długiej historii Goku w różnych anime i mangach z serii Dragon Ball. Z niejasnych powodów większość przedstawionych osób wydaje się być dzieckiem i chociaż jest oczywiste, że ktoś używa smoczych kul, aby życzyć sobie, aby tak się stało, zwiastun pozostawia otwartą kwestię, kto to może być.

Szczegóły fabuły nie są znane, ale animacja przedstawiona w zwiastunie jest przepiękna, a zaangażowanie Toriyamy jest oznaką, że historia Dragon Ball Daima może wywołać nieco większe wrażenie niż historia z Dragon Ball GT. Premiera nowego serialu odbędzie się jesienią przyszłego roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Toei Animation | The Verge