„Dowborowa od nowa” startuje z 1. sezonem w CANAL+ domo

W CANAL+ domo wystartowała nowa seria poradnikowa prowadzona przez znaną i cenioną dziennikarkę Katarzynę Dowbor.

„Dowborowa od nowa” (CANAL+ DOMO, 2024)

W marcu widzowie stacji CANAL+ DOMO i platformy CANAL+ online będą mogli zobaczyć ponownie na ekranie Katarzynę Dowbor. Tym razem Katarzyna oprowadzi nas po swojej posiadłości – wyremontuje dom, zadba o nieco zarośnięty ogród i zaaranżuje na nowo niefunkcjonalny taras. Premierowe odcinki ośmioczęściowego serialu poradnikowego Dowborowa od nowa można będzie oglądać w każdą sobotę o godz. 17:30 w CANAL+ DOMO i na CANAL+ online. Pilotażowy odcinek został udostępniony w grudniu zeszłego roku, a od 16 marca 2024 roku stacja pokaże kolejne siedem.

➔ ZOBACZ TEŻ: 11. sezon „Daleko od miasta” od 27 stycznia w Canal+ DOMO

Katarzyna Dowbor przez 40 lat pracy zawodowej związana była z największymi stacjami telewizyjnymi i rozgłośniami radiowymi. Przez ostatnie 10 lat jako gospodyni programu wpierała uczestników w spektakularnych remontach ich domów. Teraz przyszedł czas na metamorfozę jej własnych czterech kątów.

W nowej produkcji CANAL+ DOMO widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się z nami praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.

Pokaże, jak w krótkim czasie i niewielkim kosztem odnowić nadszarpnięte zębem czasu pomieszczenia, meble i elementy drewniane. Dowiemy się, jak uniknąć długotrwałych i męczących remontów oraz jak przywrócić do użytku ukochane, lecz zniszczone przedmioty. Miłośnikom aranżacji i dekoru Katarzyna zdradzi tajemnice swojego świetnego zmysłu urządzania.

Kadr z programu „Dowborowa od nowa” (CANAL+ DOMO, 2024)
Kadr z programu „Dowborowa od nowa” (CANAL+ DOMO, 2024)

Jak zainwestować w dom i latami czerpać przyjemność z użytkowania? Jak niedrogo udekorować swoje ukochane miejsce, żeby móc czuć się w nim wyjątkowo? Wszystkie tajniki metamorfozy Katarzyna Dowbor przekaże widzom podczas odnawiania swojego wyjątkowego domostwa.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: informacja prasowa
zdjęcia: © CANAL+ Polska SA 2023