11. sezon „Daleko od miasta” od 27 stycznia w Canal+ DOMO

Serię dokumentalną „Daleko od miasta” Polacy pokochali do tego stopnia, że właśnie ukazuje się jej jedenasty sezon w Canal+ DOMO i na Canal+ online!

„Daleko od miasta” serial dokumentalny CANAL+ DOMO
„Daleko od miasta” serial dokumentalny CANAL+ DOMO

Zastanówmy się, kto z nas chociaż raz nie miał ochoty tego zrobić? Czy życie na uboczu naprawdę pozwala nam zwolnić i pozbyć się stresującego hałasu i zgiełku? A może mieszkanie na wsi okaże się być dalekie od sielskich wyobrażeń „mieszczuchów”? Bohaterowie nowego sezonu DALEKO OD MIASTA borykali się z podobnymi rozmyśleniami i postanowili otworzyć nowy rozdział w życiu przeprowadzając się na polskie prowincje.

Agnieszka Pajączkowska jako prowadząca czuje się jak ryba w wodzie i będzie w stanie zestawić własne doświadczenia z tymi, jakie mają bohaterowie programu, gdyż sama niedawno przeniosła się na izerską wieś. W trakcie programu widzowie dowiedzą się, jak naprawdę wygląda przeprowadzka z dużych miast na tereny mniej zaludnione, opowiedziana z perspektywy osób, które takową przeszły.

Każdy odcinek wiąże się z zupełnie inną historią; bohaterowie mieli różne powody, które przekonały ich do zmiany swojego życia o 180 stopni, niektórzy z nich napotkali niespodziewane problemy związane z rozpoczęciem życia na prowincji, każdy z nich zdecydował się na nieco inną profesję wykonywaną z nowego miejsca na ziemi.

Prowadząca przejedzie kraj wzdłuż i wszerz, odwiedzając kryjące niesamowite historie wsie i ich mieszkańców. Widzowie wraz z kamerą zajrzą na prowincje m.in. w Małopolsce czy na Żuławach, Mazurach, Podlasiu i Suwalszczyźnie.

Każdy odcinek poświęcony jest innym bohaterom i ich miejscu. Widzów zawsze najbardziej ciekawi jak to jest przenieść się na wsi i czym zajmują się tamtejsi mieszkańcy. W trakcie 10-odcinkowej serii oglądający poznają m.in. parę prowadzącą rodzinną uroczą farmę o nazwie Osiołkowo, oferującą noclegi w eko jurcie i jak sami mówią „czułe spotkania z osiołkami”.

„Daleko od miasta” serial dokumentalny CANAL+ DOMO
fot. Canal+ Polska

W innym odcinku Agnieszka spotka się z bohaterami, którzy mieszkając na wsi, rozpoczęli własny biznes z ekologicznymi produktami, stworzonymi na bazie naturalnych składników, do pielęgnacji ciała i włosów, oraz z artykułami spożywczymi. Ponadto, para prowadzi serię warsztatów dla pasjonatów korzystania z tego, co natura dała, aby jak najlepiej dbać o swoje ciało i duszę.

Spotkania z bohaterami serii dokumentalnej Daleko od miasta, w trakcie których odpowiedzą na pytanie jak to jest „rzucić wszystko i pojechać w Bieszczady”, zparasza Canal+ DOMO i serwis Canal+ online od soboty 27 stycznia 2024 roku o godz. 18:30.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Canal+ Polska