„Dowborowa od nowa” w CANAL+ domo i online

Katarzyna Dowbor remontuje swój dom i dzieli się pomysłami, szacunkiem dla starych przedmiotów i nie za miliony z widzami CANAL+ domo i CANAL+ online.

„Dowborowa od nowa” nowy program w CANAL+ Domo

Popularna dziennikarka przez ostatnich 10 lat pomagała ludziom w spektakularnych remontach ich domów w Polsacie. Teraz przyszedł czas na metamorfozę jej własnych czterech kątów. Katarzyna Dowbor pokaże widzom, jak w krótkim czasie i niewielkim kosztem odnowić nadszarpnięte zębem czasu pomieszczenia, meble i elementy drewniane. Zadba też o nieco zarośnięty ogród i zaaranżuje na nowo niefunkcjonalny taras.

Katarzyna Dowbor to dziennikarka, prezenterka telewizyjna i od lat ciesząca się niesłabnącą sympatią widzów medialna osobowość. Przez 40 lat pracy zawodowej związana była z największymi stacjami telewizyjnymi i rozgłośniami radiowymi, współtworząc wiele popularnych formatów.

W nowej produkcji „Dowborowa od nowa”, zrealizowanej we współpracy z kanałem CANAL+ DOMO, widzowie będą towarzyszyć Katarzynie Dowbor podczas prac remontowych w poszczególnych częściach jej domu. Dziennikarka podzieli się praktycznymi poradami dotyczącymi modernizacji domu, wystroju i aranżacji wnętrz, a także pielęgnacji ogrodu.

Bardzo się cieszę, że wracam do telewizji i będę robiła to, co kocham. Zdecydowałam się na współpracę z CANAL+ DOMO, wyjątkową stacją, w której jest wiele moich ulubionych programów. Cenię CANAL+ za profesjonalizm, kreatywność i to, jak potrafią inspirować swoich odbiorców. Z radością zaproszę widzów do mojego domu, żeby pokazać, jak go odnawiam. 

— mówi Katarzyna Dowbor

Zdjęcia do programu ruszyły jesienią tego roku. Pierwszy, pilotażowy odcinek można oglądać w CANAL+ Domo oraz w serwisie CANAL+ online.

W pilotowym odcinku programu gospodyni zaprasza widzów do swojego domu. Pokaże nam klimatyczne wnętrza, wymagające odświeżenia po kilkunastu latach użytkowania. Z pomocą złotej rączki – pana Romana, spróbuje oszacować zakres potrzebnych prac, jednocześnie szukając pomysłów na odnowienie kuchni, salonu i tarasu. Kolejne odcinki pojawią się już w marcu 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+ Polska