Innowacje dla graczy Infinixa nagrodzone podczas MWC 2024

Zaprezentowana podczas tegorocznego Mobile World Congress koncepcyjna technologia Infinix do gier mobilnych, która osiągnęła wynik 2,215,639 punktów w teście AnTuTu, została wyróżniona kilkoma nagrodami Best of MWC 2024, przyznawanymi przez branżowe media. 

MWC 2024 - nagrody Infinix za innowacje dla graczy
MWC 2024 – nagrody Infinix za innowacje dla graczy

Nowa technologia osiągnęła wysoki wynik 2,215,639 punktów w teście AnTuTu. Było to możliwe dzięki procesorowi MediaTek Dimensity 9300, autorskiemu  półprzewodnikowemu systemowi chłodzenia powietrzem CoolMax oraz zastosowaniu sztucznej inteligencji.

Sprawdź też: CES 2024: Ładowanie na odległość i w ekstremalnych temperaturach od Infinix

Cieszymy się z możliwości zaprezentowania podczas MWC, jak przesuwamy granice technologii gier mobilnych na zupełnie nowy poziom. Ogromny zaszczyt, jakim jest zdobycie cenionych nagród Best of MWC 2024 od znanych na całym świecie mediów, to jednocześnie wyraz uznania dla naszego zaangażowania w dostarczanie najnowocześniejszych technologii do rozgrywek mobilnych, które inspirują młodych profesjonalnych graczy na całym świecie. To wyróżnienie potwierdza nasze zaangażowanie w ciągłe zapewnianie najbardziej ekscytujących wrażeń z gier dla następnej generacji graczy.

— powiedział Tony Zhao, dyrektor generalny firmy Infinix

Ta innowacja została wyróżniona nagrodą Gadgety Awards Best of MWC 2024, przyznawaną najlepszym i najnowocześniejszym rozwiązaniom elektroniki użytkowej, została także uznana za Best of MWC 2024 przez portal technologiczny GadgetMatch. 

Nagrody od mediów otrzymały również inne autorskie technologie Infinix. 

Infinix E-Color Shift:

  • Best in Show MWC 2024 według portalu Trusted Reviews,
  • Best of MWC 2024 według portalu Yanko Design,
  • Best of MWC 2024: Najlepszy telefon według portalu Mashable Middle East.

AirCharge:

  • najlepszy produkt MWC 2024 według portalu FoneArena.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Infinix