Apple pracuje nad słuchawkami Beats Solo 4

Z kodu znajdującego się w opublikowanej wersji iOS 17.4 wynika, że Apple pracuje nad zaktualizowaną wersją swoich popularnych słuchawek nausznych Beats Solo 4.

Beats Solo 4 - rendery
fot. Macrumors

Nowe słuchawki Beats Solo 4 wyglądają podobnie do słuchawek Solo 3, ale mają ulepszenia konstrukcyjne, które dostosowują je do Beats Studio Pro. Dźwięk przestrzenny jest obsługiwany zgodnie z kodem, ale w tej chwili nie wiemy, jakich innych funkcji można się spodziewać. W plikach znajdują się trzy wersje kolorystyczne, w tym czarny, różowy i niebieski.

Zobacz też: Pierwsze słuchawki Sonos mają pojawić się w czerwcu!

W Beats Solo 4 Możemy spodziewać się niektórych zmian, które wprowadzono do Beats Studio Pro w zeszłym roku, takich jak poprawiona jakość dźwięku i obsługa spersonalizowanego dźwięku przestrzennego.

Słuchawki będą obsługiwać te same gesty, co Studio Pro, z naciśnięciem przycisku „b”, aby odtwarzać/wstrzymywać i odbierać połączenia, podwójnym naciśnięciem, aby pomijać utwory i długim naciśnięciem, aby aktywować Siri. Apple prawdopodobnie zamieni także stary port micro-USB na nowy port USB-C, aby zapewnić zgodność słuchawek z resztą swoich produktów.

Firma Apple po raz pierwszy wypuściła słuchawki Beats Solo 3 już w 2016 roku i chociaż wprowadzono wiele aktualizacji kolorystycznych, od tego czasu nic się nie zmieniło. Beats Solo 4 będą pierwszą od wielu lat dużą aktualizacją tych słuchawek nausznych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Macrumors