Nowa apka „Apple Sports” dla fanów sportu w wybranych krajach!

Bezpłatna aplikacja „Apple Sports” na iPhone’a zapewnia wyniki, statystyki i inne informacje w czasie rzeczywistym, a wszystko to zaprojektowane z myślą o szybkości i prostocie.

Aplikacja Apple Sports

Firma Apple wydała nową bezpłatną aplikację mobilną Apple Sports na iPhone’a, która zapewnia fanom sportu dostęp w czasie rzeczywistym do wyników, statystyk i nie tylko. Zaprojektowana z myślą o szybkości i prostocie, spersonalizowana obsługa aplikacji stawia ulubione ligi i drużyny użytkowników na pierwszym planie, oferując łatwy w obsłudze interfejs zaprojektowany przez Apple’a. Aplikację Apple Sports można już pobrać w sklepie App Store w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie.

Zobacz też: Apple Music Classical doczekało się aplikacji na iPada

Apple Sports na bieżąco informuje fanów o następujących ligach, które aktualnie trwają w sezonie: MLS, NBA, Koszykówka NCAA (mężczyźni i kobiety), NHL, Bundesliga, LaLiga, LigaMX, Liga 1, Premier League, Serie A.

Z czasem w Apple Sports będą dostępne dodatkowe ligi, w tym: MLB, NFL, NCAAF, NWSL i WNBA w nadchodzących sezonach.

Apple Sports umożliwia fanom prosty i szybki sposób na bieżąco śledzić informacje o ulubionych drużynach i ligach. Użytkownicy mogą dostosowywać swoje tablice wyników w Apple Sports, śledząc ulubione drużyny, turnieje i ligi.

Ekrany z aplikacji „Apple Sports”
Ekrany z aplikacji „Apple Sports”

Fani mogą z łatwością nawigować pomiędzy wynikami i nadchodzącymi meczami; przeglądaj informacje o poszczególnych meczach, statystyki drużyn, szczegóły składu i kursy zakładów na żywo, a następnie mogą stuknąć, aby przejść do aplikacji Apple TV i oglądać na żywo mecze w podłączonych aplikacjach do transmisji strumieniowej. Apple Sports będzie także bezproblemowo synchronizować się z wybranymi ulubionymi w ramach usługi My Sports, w tym w aplikacji Apple TV i Apple News.

Apple Sports to aplikacja na iPhone’a, która zapewnia fanom dostęp do wyników, statystyk i nie tylko w czasie rzeczywistym — jest już dostępna do pobrania w sklepach App Store na wybranych rynkach. Niestety nie pobierzemy jej z polskiego sklepu App Store.

Dostępność
Apple Sports można pobrać w USA, Wielkiej Brytanii i Kanadzie, z obsługą języka angielskiego oraz francuskiego i hiszpańskiego, jeśli jest to możliwe. Aplikację Apple Sports można pobrać bezpłatnie na wszystkie modele iPhone’a z systemem iOS 17.2 lub nowszym.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple