Nagranie pierwszego teledysku na żywo z publicznością w Robloxie

W najbliższą sobotę 24 lutego 2024 roku polski twórca po raz pierwszy na świecie nakręci teledysk z publicznością na żywo w Roblox.

Miasto ING w Robloxie - 24 lutego 2024 roku o godz. 18:00

Wydarzenie odbędzie się w Mieście ING, a gwiazdą wydarzenia będzie @SmileSlow, popularny YouTuber i influencer Roblox. Do jego najnowszej piosenki zatańczą awatary gości – graczy, którzy zalogują się w trakcie wydarzenia na platformę i odwiedzą Miasto ING. Wydarzenie to kolejna odsłona działań ING Bank Śląski w metaverse.

Zobacz też: Pierwszy koncert polskiego wykonawcy w Robloxie

ING Bank Śląski pojawił się jako pierwszy bank w Polsce na platformie gamingowej Roblox. W 2022 roku uruchomił tu grę edukacyjną „Miasto ING”. Gra pozwala trenować dobre nawyki związane z finansami w sposób najbardziej przyjazny, czyli przez zabawę.

W wirtualnym świecie marki gracze mogą gromadzić wirtualne pieniądze poprzez wykonywanie różnych zadań. To do nich należy decyzja czy chcą te pieniądze zaoszczędzić i kupić za nie np. pierwsze wirtualne mieszkanie czy wolą je wydać na udoskonalenie swojej postaci. W 2023 roku grę rozwinięto o elementy edukacji w zakresie cyberbezpieczeństwa najmłodszych użytkowników Internetu.

Roblox to jedna z największych na świecie platform umożliwiających rozgrywkę w wirtualnych światach. Uczestnicy gry korzystają z personalizowanych awatarów i mogą samodzielnie kształtować rozgrywkę poprzez tworzenie przedmiotów, miejsc czy całych gier.

W ubiegłym roku, podczas organizowanego w Mieście ING koncertu Paliona pojawiła się rekordowa liczba 55 tys. graczy. Czy uda się pobić ten rekord? 

Jeśli chcecie Państwo uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu i zobaczyć jak powstaje pierwszy na świecie teledysk nakręcony w Roblox, wejdź do Miasta ING w najbliższą sobotę o godz. 18.00.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy posiadać konto na platformie Roblox oraz wejść do gry w trakcie jego trwania.

Gra dostępna jest na platformie Roblox.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: ING Bank Polska