Więcej o Nothing Phone (2a) już 13 lutego

Firma Nothing zamierza nam powiedzieć więcej na temat nowego, budżetowego smartfona Phone (2a), ale to jeszcze chyba nie jest oficjalna data premiery tego urządzenia.

Teaser Nothing Phone (2a)

Firma Nothing potwierdziła już oficjalnie, że niedrogi Phone (2a) istnieje i że wkrótce będzie dostępny na rynku. Jednak firma nie ujawniła jeszcze w pełni specyfikacji urządzenia, co pozostawia miejsce na plotki i domniemania, które nie są do końca dokładne. Jeśli jesteś fanem Nothing, to możesz się ucieszyć, że oczekiwanie dobiega końca, ponieważ producent właśnie wypuścił klip zapowiadający wielką premierę zaplanowaną na wtorek 13 lutego 2024 roku.

Zobacz też: Nothing zapowiada „Nic do zobaczenia” po plotkach o Phone (2a)

Krótki film nie zdradza niczego na temat nadchodzącego smartfona, zamiast tego informuje, że dowiemy się więcej na temat motywacji stojącej za istnieniem Nothing Phone (2a).

Co więcej, Nothing wspomina, że to dopiero pierwszy filmik z serii „Why Phone (2a)?”, który wskazuje na dość skomplikowaną kampanię marketingową, która rozpocznie się jutro.

Bazując na wcześniejszej historii marko, jest mało prawdopodobne, że Nothing ujawni zbyt wiele informacji o Phone (2a) na jednym wideo, więc na pełny pakiet informacji będziemy prawdopodobnie musieli poczekać jeszcze kilka dni. Albo dowiemy się więcej innymi, mniej lub bardziej oficjalnymi kanałami.

Tak czy inaczej, obiecany przez Nothing film ukaże się na oficjalnej stronie firmy 13 lutego 2024 roku o godzinie 10:00 czasu polskiego (15:30 IST, 11:00 CEST, 5:00 EST). Na premierę pewnie będziemy musieli zaczekać do wtorku 27 lutego 2024 roku, kiedy to firma zorganizuje konferencję „Nothing to see”.

Zrzut ekranu ze strony Nothing zapowiadającej wydarzenie związane z Phone (2a)
Zrzut ekranu ze strony Nothing zapowiadającej wydarzenie związane z Phone (2a)

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing | PhoneArena