Nothing zapowiada „Nic do zobaczenia” po plotkach o Phone (2a)

Najnowsze doniesienia wskazują, że firma Nothing przygotowuje się do wypuszczenia trzeciego modelu smartfona Phone, którego numer modelu do „A142”.

Nothing to see podczas MWC 2024 w Barcelonie (27 lutego 2024 r.)

Nothing zdecydowało się na niezwykły ruch polegający na ujawnieniu, że ma planuje premierę nowego produktu podczas MWC 2024 — na ponad dwa miesiące przed rozpoczęciem konferencji w Barcelonie. Wydarzenie zapowiadane jako „Nic do zobaczenia” (Nothing to see) poświęcone będzie prawdopodobnie nowemu modelowi smartfona Phone (2a), o którym mówi się już od początku tego miesiąca.

Teraz firma Nothing opublikowała pierwszą wskazówkę dotyczącą kolejnej wersji produktu. Jak zawsze, nie potwierdzono jeszcze żadnych szczegółów, wiemy za to mniej niż w przypadku pierwszego oficjalnej zapowiedzi modelu Phone (2). Dla porównania, pierwsze informacje dotyczące Nothing Phone (2) pojawiły się w marcu 2023 roku dzięki uprzejmości Qualcomm, cztery miesiące przed premierą urządzenia.

Tym razem w serwisie Nothing napisano, że ludzie powinni „zarezerwować datę” na 27 lutego 2024 roku i wybrać „Nothing to see”. Powyższe zdjęcie potwierdza również, że to wydarzenie odbędzie się podczas targów MWC 2024, które odbędą się 26–29 lutego 2024 roku w Barcelonie. Nawet jeśli Nothing nie ujawniło jeszcze, jakie urządzenie planuje zaprezentować, stało się pierwszą firmą, która zaczęła już zajawiać, co szykuje na MWC 2024.

Bazując na wcześniejszych przeciekach, Nothing pracuje nad stworzeniem modelu „A142” — smartfona, który mógłby zostać wydany w Indiach jako „AIN142”. Niestety, szczegółowe informacje na temat A142 i AIN142 nie są na razie znane, w tym to, czy reprezentują one Phone (3), czy też Phone (2a).

Alternatywnie firma Nothing mogłaby planować też wypuszczenia zupełnie nowej linii produktów, na przykład bardziej zaawansowanej alternatywy dla CMF Watch Pro.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Nothing | Notebookcheck