Pierwszy Pop-up Store OnePlusa w Polsce już 10 lutego!

Marka OnePlus już 10 lutego 2024 roku w warszawskim centrum handlowym Westfield Arkadia zaprezentuje swoje nowości w specjalnym Pop-up Store.

Pop-up Store OnePlus w Polsce już 10 lutego 2024 r.

To pierwsze takie wydarzenie organizowane przez markę OnePlus w historii jej obecności na polskim rynku. Na wszystkich odwiedzających Pop-up Store w godzinach 12:00-20:00 czekają niespodzianki i wyjątkowe promocje na smartfony OnePlus 12 i OnePlus 12R. Dodatkowo w trzech strefach będzie można na żywo przekonać się o niezwykłej płynności działania smartfonów m.in. podczas gry w Fortnite, poznać tajniki tworzenia wyjątkowych zdjęć pod okiem ekspertów od fotografii mobilnej oraz przetestować funkcję Aqua Touch, autorską technologię marki OnePlus, która pozwala na sprawne nawigowanie smartfonem nawet w deszczu, gdy na ekran spadają krople wody.

OnePlus 12 i OnePlus 12R

OnePlus 12 to najnowszy flagowiec zapewniający wyjątkowe doświadczenia płynności działania. Został wyposażony w najnowocześniejszy na rynku procesor Snapdragon 8 Gen 3 napędzany autorskim silnikiem Trinity Engine. OnePlus 12 imponuje bardzo jasnym wyświetlaczem AMOLED 2K 120HZ Super Fluid ProXDR, superszybkim ładowaniem 100W SUPERVOOC i 50W bezprzewodowym ładowaniem AIRVOOC oraz zestawem 4 świetnych aparatów stworzonych przy współpracy z marką Hasselblad.

Zobacz też: OnePlus Open — pierwszy składany smartfon OnePlusa

OnePlus 12R to pierwszy smartfon z serii R dostępny w Europie, który cieszy się ogromną popularnością w Indiach i Chinach. Będzie dostępny w dwóch wyjątkowych kolorach – niebieskim (Cool Blue) i (szarym) Iron Gray.

Pop-up Store OnePlus w Polsce już 10 lutego 2024 r.
Pop-up Store OnePlus w Polsce już 10 lutego 2024 r.

Wyjątkowe promocje

Każda osoba, która odwiedzi OnePlus Pop-up store 10 lutego 2024 roku w Westfield Arkadia w Warszawie w godzinach 12:00–20:00 będzie miała możliwość skorzystania ze specjalnie przygotowanych na tę okazję zestawów promocyjnych:

Do każdego zakupionego smartfona OnePlus 12 dołączane są:

  • plecak i zwrot 400 zł
  • dla 20 pierwszych osób – słuchawki Bang&Olufsen
  • dla kolejnych 55 – słuchawki OnePlus Buds Pro 2
  • dla kolejnych 85 – ładowarka indukcyjna OnePlus AIRVOOC A1

Do każdego zakupionego smartfona OnePlus 12R dołączane są:

  • plecak i zwrot 400 zł do każdego smartfona

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OnePlus Polska