Zobacz nowy zwiastun serialu „Awatar: Ostatni władca wiatru”

Nowy zwiastun serii „Awatar: Ostatni władca wiatru” serwisu Netflix przedstawia urocze stworzenia i dramatyczne bitwy – jest na co czekać!

Awatar: Ostatni władca wiatru (serial Netflix, 2024)

Niecały miesiąc dzieli nas od premiery aktorskiej adaptacji Awatar: Ostatni władca wiatru (tyt. oryg. Avatar: The Last Airbender) w serwisie Netflix, co może oznaczać tylko jedno: czas na ostateczny i oficjalny zwiastun. Najnowszy trailer skupia się niemal wyłącznie na ustawieniu Aanga (w tej roli Gordon Cormier) – tytułowego Awatara – jako młodego bohatera przygotowującego się, cóż, do uratowania świata.

Sprawdź też: Netflix ogłosił adaptację anime „One Piece” na podstawie sagi „East Blue”

Klip wypełniony jest dramatycznymi kwestiami, fajnymi efektami specjalnymi i widzimy co najmniej jedno bardzo urocze stworzenie. Zwiastun sprawia wrażenie, że serial aktorski będzie dobrym punktem wyjścia dla nowicjuszy, którzy nie widzieli serialu animowanego.

Chłopiec zwany Awatarem musi okiełznać moce czterech żywiołów, aby uratować pogrążony w wojnie świat i pokonać okrutnych przeciwników.

Droga do stworzenia nowej produkcji była długa. Adaptację ogłoszono po raz pierwszy w 2018 roku, a w 2020 roku twórcy serialu odeszli od projektu, powołując się na różnice twórcze. Od tego czasu ogłoszenia były powolnym strumieniem ujawniania obsady, których kulminacją był pierwszy właściwy zwiastun w listopadzie zeszłego roku.

W międzyczasie Netflix wypuścił także kilka innych adaptacji anime w tym okresie, z różnym powodzeniem, w tym One Piece i Yu Yu Hakusho.

Serial Awatar: Ostatni władca wiatru zadebiutuje na Netfliksie 22 lutego 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix