Vikingowie z Mobile Vikings wymieniają gigabajty na gigadobro

Ruszyła już 11. edycja Szalup Ratunkowych – cyklicznej akcji charytatywnej, w której użytkownicy Mobile Vikings zamieniają skumulowane gigabajty w pomoc dla innych.

Szalupy Ratunkowe _ Mobile Vikings 2024

Podczas tego przypływu dobra Vikingowie pomogą rodzicom w wyzwaniach rodzicielstwa. Środki zebrane do 24 lutego wesprą działalność Poradni dla Rodziców Latarnia Morska, projektu Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę. Użytkownicy sieci Mobile Vikings mogą kumulować niewykorzystane gigabajty. Zupełnie za darmo przechodzą na kolejne miesiące – w ofercie Subskrypcja oraz Match na kartę. 

Z tak skumulowanych GB można skorzystać w późniejszym czasie, przekazać innemu Vikingowi, wymienić na gadżety w Viking Store albo właśnie – wesprzeć Szalupy Ratunkowe, czyli dobroczynne akcje, które powstały na życzenie społeczności Vikingów, zgodnie z zasadą sieci – #DlaSwoichWszystko. 

Jak działają Szalupy Ratunkowe?

  • Vikingowie przekazują swoje skumulowane GB przez stronę akcji.
  • Operator zamienia zebrane GB w złotówki.
  • Wspólnie z wybraną organizacją Vikingowie robią dobry uczynek. 


Do tej pory społeczność operatora komórkowego z Wrocławia wsparła m.in. Ekostraż, Szlachetną Paczkę, Egzoszkielet dla Fundacji Sensor, Fundację Non Licet i Stowarzyszenie mali bracia Ubogich. Łącznie przekazano już 231 606 GB, co daje kwotę 83 868 zł. 

Dokąd tym razem popłyną Szalupy?

Zebrane środki Vikingowie przeznaczą na wsparcie indywidualne i grupowe dla rodziców dzieci do 6. roku życia. A dokładniej – wspomogą działalność Poradni dla Rodziców Latarnia Morska, czyli projekt Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, z którą Mobile Vikings podjęło współpracę.

Zespół specjalistów pomaga rodzicom odzyskać równowagę i poczucie sprawczości. Próbuje też naprawić relację z dzieckiem, jeśli tego wymaga. Dzięki tej pracy rodzice mają szansę m.in. wyraźniej zrozumieć własne dziecko, nie krzywdzić i nie zaniedbywać jego potrzeb czy zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa.

Zbiórka trwa od 24 stycznia do 24 lutego 2024. Cel: 40 000 GB.

Vikingowie mogą napełnić Szalupy gigabajtami przez stronę akcji: szalupyratunkowe.pl 

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings