Gra „The Elder Scrolls: Castles” pojawi się na smartfonach!

Już możesz wstępnie zarejestrować się, aby otrzymać powiadomienie, gdy gra mobilna The Elder Scrolls: Castles będzie już dostępna!

Gra mobilna „The Elder Scrolls: Castles”

Bethesda Shadow wypuściło we wrześniu zeszłego roku The Elder Scrolls: Castles, grę przypominającą Fallout Shelter. W weekend wydawca należący do Microsoftu ujawnił, że jego nowy tytuł został wydany na urządzenia z systemami iOS i Android i jest dostępny do pobrania w wybranych krajach. Opracowana przez ten sam zespół, który stworzył niezwykle popularną grę mobilną Fallout Shelter, nowy tytuł The Elder Scrolls: Castles pozwala graczom zbudować własne imperium, „w którym każdy dzień w naszym świecie jest rokiem w świecie gry”.

Zobacz też: W grze mobilnej „Sandcastles” nie musisz robić zbyt wiele i to jej zaleta!

W The Elder Scrolls: Castles gracze mogą od podstaw dostosowywać swoje zamki, dodając i rozwijając pomieszczenia, tak jak w Fallout Shelter. Jako władca imperium będziesz mógł szkolić swoich poddanych, wyznaczać spadkobierców i utrzymywać porządek, aby zwiększyć wpływy swojego królestwa.

Kolejną ważną cechą rozgrywki, poza aspektem zarządzania królestwem, jest wyposażenie swoich bohaterów. Można podejmować się epickich zadań, dlatego bohaterowie muszą być dobrze wyposażeni w potężny sprzęt, zanim zostaną wysłani do walki z klasycznymi wrogami z Elder Scrolls, aby zebrać cenne przedmioty dla królestwa.

Jak wynika z oświadczenia Bethesdy, „ta miękka premiera to jeden z pierwszych kroków, podczas których otrzymujemy od Was opinie i wprowadzamy zmiany, zanim będzie ona dostępna na całym świecie”. Oznacza to, że chociaż w nadchodzących tygodniach dostępność może zostać rozszerzona na kolejne kraje, gra nie będzie ogólnie dostępna w okresie „miękkiej premiery”.

A skoro mowa o dostępności, Bethesda potwierdziła, że na Filipinach dostęp do The Elder Scrolls: Castles mają obecnie wyłącznie użytkownicy iOS-a i Androida. Oczywiście możesz zmienić lokalizację swojego Sklepu Google Play, jeśli koniecznie musisz wypróbować grę przed jej światową premierą w którymś momencie w tym roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Bethesda