W grze mobilnej „Sandcastles” nie musisz robić zbyt wiele i to jej zaleta!

Gra „Sandcastles” jest przez swoich twórców ze studia Vectorpark określana jest raczej jako „czynność”. Przeciągnij tylko palcem ku górze ekranu i spójrz, jak niczym za dotknięciem magicznej różdżki na plaży wyrastają zamki z piasku.

Gra mobilna Sandcastles

Chwila zabawy wystarczy, żeby zobaczyć naprawdę różnorodne konstrukcje. Zamków może być nawet kilka naraz, ale nie potrwa to długo. Wraz z nadejściem przypływu wszystkie osuną się w spienione fale.

Jeśli przytrzymasz palec na jednym ze swoich dzieł, uratujesz je przed zniszczeniem. Lepiej się jednak nie przywiązywać, ostatecznie nawet najpiękniejszy zamek odpłynie w błękit zapomnienia.

Szum oceanu i satysfakcja z wpływu na to, co dzieje się w danej chwili na ekranie… Czy jest to nietypowa aplikacja służąca do ćwiczenia mindfulness, czyli technik uważności? Może to interaktywne dzieło sztuki? Pozwala pojąć ono doniosłość aktu tworzenia, ale też jego kruchość. A może to po prostu zwykła zabawka, stworzona po to, by choć na chwilę wyrwać Cię z codziennej rutyny. Sandcastles będzie dla Ciebie tym, czym zechcesz.

Zobacz również:

Pokonaj mrok w klimatycznej grze mobilnej „Seashine”

Vectorpark już nieraz zamknęło w jednej intrygującej aplikacji zarówno piękno, jak i rozrywkę. Koniecznie sprawdź ich gry Feed the Head, Metamorphabet i Windosill. Każdą z nich znajdziesz w App Store. Sandcastles to najprostsze z dotychczasowych dzieł Vectorpark. Łączy jednak dziwaczność i minimalizm w tak cudowny sposób, że nie sposób przejść obok niego obojętnie.

Aplikację pobierzesz, klikając na poniższy przycisk:

Pobierz aplikację w sklepie App Store

źródło: App Store Polska