Sprawdź swoje sportowe podsumowanie roku w „Gentler Streak”

Nie zapomnij sprawdzić swojego podsumowania aktywności i kondycji fizycznej w 2023 roku, dzięki najnowszej aktualizacji apki „Gentler Streak”!

Podsumowanie 2023 roku w aplikacji „Gentler Streak Workout Tracker”
Podsumowanie 2023 roku w aplikacji „Gentler Streak Workout Tracker” | fot. 9TO5Mac

Aplikacja fitness i wellness Gentler Streak Workout Tracker otrzymała w zeszłym miesiącu aktualizację z kilkoma nowymi funkcjami, w tym obsługą nowych języków. W tym miesiącu, gdy 2023 rok dobiega końca, twórcy Gentler Streak wprowadzili kolejną aktualizację zawierającą podsumowanie danych fitness z całego mijającego roku.

Nowa funkcja o nazwie Activity Recap (pol. Podsumowanie aktywności) wykorzystuje wszystkie dane dotyczące Twojego zdrowia zebrane w 2023 roku, aby pokazać Ci wnikliwe informacje na temat Twojego życia fitness. Podsumowanie pokazuje między innymi liczbę dni, w których zaspokajałeś potrzeby swojego organizmu, liczbę dni ćwiczeń, liczbę godzin aktywności w ciągu roku oraz całkowitą liczbę spalonych kalorii.

Gentler Streak również dokonuje zabawnych porównań. Możesz zobaczyć emoji jedzenia odpowiadające spalonym kaloriom i liczbie zebranych Yorhartów (maskotek aplikacji).

Może Cię zainteresować również: Noworoczne wyzwanie aktywności Apple Watch w styczniu 2024 roku

Wszystkie dane pochodzą z aplikacji Zdrowie firmy Apple, a wszystko jest przetwarzane i generowane na Twoim urządzeniu, co oznacza, że nic nie jest wysyłane do chmury. Najlepsze jest to, że aplikacja umożliwia łatwe udostępnianie podsumowań ćwiczeń w sieciach społecznościowych, jeśli tylko zechcesz to zrobić. Kiedy udostępniasz swoje podsumowanie innym, wrażliwe dane są automatycznie ukrywane.

Dla niewtajemniczonych: Gentler Streak to aplikacja mobilna, która pomaga użytkownikom lepiej zrozumieć ich stan fizyczny i dowiedzieć się, czy mogą poprawić swoje treningi, czy też nie przesadzają zbyt mocno. Aplikacja otrzymała nagrodę Apple App of the Year dla Apple Watch w 2022 roku, a ostatnio znalazła się w gronie finalistów nagrody Apple Design Award 2023.

Ekrany z aplikacji „Gentler Streak Workout Tracker”
Ekrany z aplikacji „Gentler Streak Workout Tracker”

Możesz pobrać Gentler Streak Workout Tracker za darmo w sklepie App Store, ale niektóre zaawansowane funkcje wymagają subskrypcji lub dożywotniej licencji. Warto zaznaczyć, że podsumowanie aktywności Activity Recap jest funkcją bezpłatną, więc każdy może z niej skorzystać.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: App Store | 9To5Mac