Humane zacznie wysyłkę AI Pinów w marcu 2024 r.

Jeśli kupiłeś jedno z urządzeń do noszenia AI Pin oparte o sztuczną inteligencję, to już wiadomo kiedy zostaną wysłane pierwsze zamówienia.

Dostawa AI Pin - pudełko tekturowe z logo „ai pin” trzymana w dłoniach

Firma Humane ogłosiła w miniony piątek, że AI Pin, efektowne urządzenie do noszenia zasilane sztuczną inteligencją, zacznie być wysyłane w marcu 2024 roku. Osoby, które złożyły zamówienia priorytetowe, otrzymają swoje urządzenia w pierwszej kolejności, a Humane poinformowało w serwisie X, że będzie wysyłać zamówienia w kolejności opartej na dacie zakupu.

Chociaż firma Humane nie podała konkretnej daty rozpoczęcia wysyłki zamówień, marcowe ramy czasowe są bardziej szczegółowe niż ramy czasowe określone jako początek 2024 roku, które firma podała w listopadzie.

Podczas swojej dużej konferencji w listopadzie firma Humane pokazała, w jaki sposób urządzenie może korzystać spośród różnych usług sztucznej inteligencji, aby odpowiedzieć na Twoje zapytania – a wszystko to bez zmuszania Cię do patrzenia na ekran. Chociaż w ujawnionym filmie jedna z odpowiedzi wykorzystujących sztuczną inteligencję zawierała duży błąd.

Firma zademonstrowała również swój system projekcyjny, który może wyświetlać na dłoni rzeczy, z którymi można wchodzić w interakcję.

Niestety gadżet ma dość wysoką cenę. Cena AI Pin zaczyna się od 699 USD (ok. 2750 zł) i wymaga opłacania 24 USD (ok 95 zł) miesięcznej subskrypcji, aby uzyskać numer telefonu i korzystać z komórkowej transmisji danych.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: The Verge | Humane