Stacje ładujące firmy DURACELL z MagSafe wyglądają jak gigantyczne baterie D

Stacje ładujące M250 oraz M150 Power Station od DURACELLA są wszechstronne, wyglądają jak wielkie baterie, ale etui w formie pluszowego króliczka nie jest dołączone.

Stacja ładująca DURACELL M250 i M150

Stacje ładujące dostępne są zwykle w prostokątnych kształtach pudełek i są wykonane z wytrzymałych materiałów, co ułatwia ich transport z miejsca na miejsce, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie ma jednak żadnej reguły mówiącej, że muszą być wykonane w ten sposób, zwłaszcza jeśli chcesz trochę zaoszczędzić na pojemności baterii, aby dodać trochę stylu i finezji.

Firma Duracell, której nazwa od dawna kojarzona jest z bateriami, wpadła na dość zabawny pomysł, aby złożyć hołd swojej najpopularniejszej linii produktów, w wyniku czego powstały przenośne stacje ładujące lub bardzo duże banki mocy, które wyglądają jak przerośnięte baterie D. Akcesorium ma jednak kilka asów w rękawie, które dodają pikanterii zwykle nudnemu elementowi technologii.

Nowa linia przenośnych powerbanków DURACELL już trafiła do sprzedaży, dostarczając coś, co w rzeczywistości jest po prostu dodatkową baterią. Mogą ładować więcej niż tylko jeden gadżet, dzięki mocy ponad 250 W i wbudowanym podkładkom ładującym MagSafe.

Te przenośne akumulatory DURACELL są naprawdę takie duże. Każdy z nich naprawdę wygląda jak gigantyczna bateria D, ale oferuje znacznie większą technologię ładowania niż tylko możliwość zasilania zabawki lub gadżetu. Dostępnych jest kilka różnych modeli, a każdy z nich ma ten sam design. Funkcje ładowania są w dużej mierze takie same, różnią się jedynie pojemnością akumulatorów.

Stacja ładująca DURACELL M250 z gniazdkiem
Stacja ładująca DURACELL M250 z gniazdkiem

Pierwszą z nich jest M250 Power Station, która szczyci się mocą wyjściową 250 W. Jest wewnętrzna bateria 219 Wh, z której można korzystać jak z gniazdka sieciowego. Poniżej posiada również dwa porty USB-C i parę gniazd USB-A. Na górze znajduje się także magnetyczna podkładka ładująca kompatybilna z MagSafe, która opiera się na zawiasie, który można obrócić w górę, aby odsłonić schowek na słuchawki AirPods.

M150 Power Station firmy DURACELL, ma mniejsze wymiary i pojemność — ma moc wyjściową 150 W i pojemność 91 Wh z wewnętrznego akumulatora. Dostępna jest ta sama liczba portów USB-C i USB-A, co w poprzednim modelu, ale nie posiada gniazdka elektrycznego. Na górze znajduje się tę sama magnetyczną podkładkę ładującą o mocy 7,5 W, a pod nią schowek.

Stacja ładująca DURACELL M150 z MagSafe
Stacja ładująca DURACELL M150 z MagSafe

Aby ułatwić ładowanie wbudowanego akumulatora, DURACELL zapewnia stację ładującą dla obu modeli. To dość prosta, mała stacja dokująca, którą podłącza się do prądu, ale można na niej postawić M250 lub M150 Power Station w celu naładowania baterii, bez konieczności podłączania jej bezpośrednio do ściany.

Stacja ładująca DURACELL M250/M150 z MagSafe
Stacja ładująca DURACELL M250/M150 z MagSafe

DURACELL oferuje różne promocje na te stacje, które można kupić w niższych cenach. Na przykład M250 Power Station za 199 USD (zamiast 249 USD). DURACELL M150 Power Station nawet od 129 USD (zamiast 159 USD).

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Duracell | 9TO5Toys