Więcej o serialu „Problem trzech ciał” dowiemy się podczas CES 2024

Serwis streamingowy Netflix zaprezentuje wciągające doświadczenie „Problem trzech ciał” i zwiastun nowego serialu Sci-Fi na targach CES 2024.

„Problem trzech ciał” (serial Netflix, 2024)

W przyszłym miesiącu serwis Netflix po raz pierwszy będzie miał swoje stoisko na głównej hali wystawowej CES, gdzie zorganizuje „wciągające doświadczenie” dla nowej serii science-fiction Problem trzech ciał (tyt. oryg. 3 Body Problem) autorstwa duetu Davidów Benioffa i D.B. Weissa (Gra o tron) oraz Alexandra Woo.

Sprawdź też: Nowy zwiastun serialu „Problem trzech ciał” sprawia, że będziesz chciał obejrzeć ten serial!

Przestrzeń wystawiennicza streamera na targach CES 2024 będzie zlokalizowana w hali centralnej Las Vegas Convention Center, stoisko nr 17048. Według opisu Netflixa: Ziemski zestaw VR przeniesie uczestników targów CES do tajemniczego świata „Problemu trzech ciał” w zabawny i pełen wrażeń sposób, pokazując wysoką stawkę, którą są gatunki w serialu. To doświadczenie stanowi kluczowy element narracji w uniwersum Problemu trzech ciał, w którym postacie używają zestawu VR do grania, aby przenieść się do nieznanego świata.

Na wyświetlaczu zestawu uczestnicy targów CES będą mogli po raz pierwszy obejrzeć zwiastun serialu. Netflix twierdzi, że podczas oglądania zostaną przeniesieni do wciągającego, rzeczywistego rozszerzenia serialu, ujawniającego wskazówki dotyczące natury głównego zagrożenia w „Problemie trzech ciał”.

Premiera pierwszych ośmiu odcinków serialu została zapowiedziana 21 marca 2024 roku w serwisie Netflix. W serialu występują między innymi John Bradley (Gra o tron), Jess Hong (Tajemnice Brokenwood) i Sea Shimooka (Arrow).

„Problem trzech ciał” Netflix (2024)

Również na targach CES Netflix pokaże zwiastun Problemu trzech ciał – emisję zaplanowano na wtorek 9 stycznia 2024 roku w godzinach 10–11.00 czasu lokalnego na swoim stoisku, gdzie twórcy serialu Benioff, D.B. Weiss i Woo będą odpowiadali na pytania dziennikarzy.

Netflix na swojej powierzchni wystawienniczej C Space, poświęconej rozrywce i marketingowi na targach CES w Aria Resort & Casino, będzie organizować spotkania z partnerami i klientami.

Serial Problem trzech ciał oparty jest na bestsellerowej serii książek Cixina Liu o tym samym tytule, która opowiada wielopokoleniową historię. Według oficjalnego opisy Netflixa: „Fantastyczna decyzja młodej kobiety podjęta w Chinach w latach 60. XX wieku odbija się echem w przestrzeni i czasie aż po dziś. Kiedy prawa natury w niewytłumaczalny sposób zadzieją się na ich oczach, zgrana grupa genialnych naukowców połączy siły ze śledczym, aby stawić czoła największemu zagrożeniu w historii ludzkości”.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix | The Variety