Zobacz zwiastun polskiego serialu „Forst” od Netflixa

Serial kryminalny „Forst” na podstawie prozy Remigiusza Mroza pojawi się w serwisie Netflix już 11 stycznia, a teraz możemy zobaczyć najnowszy zwiastun produkcji.

„Forst” serial Netflix 2024

Kiedy za nieszablonowe podejście do śledztwa detektyw wylatuje z pracy, łączy siły z dziennikarką Olgą Szrebską, aby — obchodząc prawo — wyjaśnić sprawę serii brutalnych morderstw i spisku sięgającego II Wojny Światowej. Tak w skrócie Netflix opisuje nowy polski serial kryminalny Forst, który powstał na podstawie serii z komisarzem Forstem Remigiusza Mroza. Serial zadebiutuje już 11 stycznia 2024 roku w serwisie Netflix, a teraz możemy zobaczyć przedsmak tego co nas czeka w najnowszym zwiastunie serialu.

Serialu oryginalny Netflixa pt. Forst inspirowany jest z dwoma częściami z serii zatytułowanymi „Ekspozycja” i „Przewieszenie”. W serialu występuje także sam autor – Remigiusz Mróz.

Forst został nakręcony w Polsce i był współfinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej z funduszy Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zdjęcia do serialu zostały powstały w Zakopanem, Nowym Targu i Warszawie.

Serial wyreżyserował Daniel Jaroszek (Johnny), a scenariusz napisali Agata Malesińska i Jacek Markiewicz. Za zdjęcia odpowiada Piotr Uznański. Producentami serialu są Borys Szyc, Marta Barańska i Tomasz Morawski.

W obsadzie znaleźli się miedzy innymi: Borys Szyc (jako Forst), Zuzanna Saporznikow, Andrzej Bienias, Kamilla Baar, Aleksandra Grabowska, Szymon Wróblewski, Maciej Pesta, Michał Suwada, Tomasz Pogoń, Artur Barciś oraz Małgorzata Hajewska-Krzysztofik.

Ten tytuł dołącza do powiększającej się biblioteki polskich produkcji oryginalnych popularnego serwisu streamingowego, która liczy obecnie w sumie ponad 30 polskich filmów i seriali.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Netflix Polska