Thriller psychologiczny „Constellation” w Apple TV+ od 21 lutego 2024 r.

Apple TV+ udostępniło pierwsze zdjęcia z serialu „Constellation” o tematyce spiskowej, który ma się ukazać w lutym przyszłego roku.

Kadr z serialu „Constellation” Apple TV+ (2024)

W serialu Constellation (pol. Konstelacja) od Apple TV+ występują Noomi Rapace („Dziewczyna z tatuażem”, „Nie będziesz sam”) i nominowany do nagrody Emmy Jonathan Banks („Breaking Bad”, „Better Call Saul”). Obsadę uzupełniają James D’Arcy, Julian Looman, William Catlett i Barbara Sukowa.

Constellation to kosmiczna przygoda, która opowiada o Jo, granej przez Rapace, która wraca na Ziemię po kosmicznej katastrofie. Film zagłębia się w mroczniejsze aspekty ludzkiej psychologii i ukazuje kobiece dążenie do odkrycia prawdy o ukrytej historii podróży kosmicznych. Jest zdeterminowana odzyskać wszystko, co utraciła podczas swojej kosmicznej podróży.

Serial został stworzony i napisany przez Petera Harnessa, który pracował przy „Wallanderze”, „Wojnie światów” i „Doktorze Who”.

Za reżyserię serialu odpowiada zdobywczyni nagrody Emmy Michelle MacLaren. MacLaren współpracowała już wcześniej z Apple TV+ przy filmach „Shining Girls” i „The Morning Show”.

Constellation uznawany jest za jeden z najdroższych seriali, jakie nakręcono w Europie i największą produkcję telewizyjną w Finlandii.

Kadr z serialu „Constellation” Apple TV+ (2024)
Kadr z serialu „Constellation” Apple TV+ (2024)

W sierpniu donoszono, że producenci nie spłacili swoich rachunków w Finlandii, jak podaje raport, a długi wartości ok. miliona euro pozostają niespłacone kilka miesięcy po zakończeniu zdjęć.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ | Apple Insider