Obejrzyj oficjalny zwiastun 3. sezonu „The Morning Show”

Apple TV+ udostępniło oficjalny zwiastun nadchodzącego, trzeciego sezonu serialu „The Morning Show”, który zadebiutuje we wrześniu!

„The Morning Show” 3. sezon od 13 września 2023 r. w Apple TV+

Wysokobudżetowy i gwiazdorski serial Apple’a zatytułowany The Morning Show powraca z trzecim sezonem już w przyszłym miesiącu, a odcinki będą pojawiać się co tydzień począwszy od premiery 13 września 2023 roku. Teraz, serwis streamingowy Apple TV+ udostępnił najnowszy zwiastun zbliżającego się sezonu.

Zobacz też: Zajrzyj za kulisy „The Morning Show” przed debiutem 2. sezonu

Pierwszy sezon serialu The Morning Show, którego premiera odbyła się wraz z premierą usługi Apple TV+ w 2019 roku, był pierwszą próbą Apple’a stworzenia prestiżowego dramatu, z mieszanymi rezultatami. Niemniej serial jest jednym z najpopularniejszych tytułów Apple TV+, w dużej mierze dzięki gwiazdorskim występom Jennifer Aniston i Reese Witherspoon.

Billy Crudup powraca także w swojej nagrodzonej nagrodą Emmy roli dyrektora sieciowego Cory’ego Ellisona. Jednym z nowych członków obsady trzeciego sezonu jest Jon Hamm.

Trzeci sezon The Morning Show będzie emitowany w środy, począwszy od 13 września. Pozostała część dziesięcioodcinkowego sezonu będzie debiutować jednym nowym odcinkiem co tydzień, aż do 15 listopada 2023 roku. Zapowiedziano już powstanie czwartego sezonu, chociaż produkcja została opóźniona z powodu trwających strajków scenarzystów i aktorów.

Oto oficjalny zwiastun zapowiadający premierę trzeciego sezonu:

Inne nadchodzące premiery w Apple TV+ to nowy dokument o Carlosie Ghosnie, nowy horror The Changeling z LaKeithem Stanfieldem oraz film z Sundance Flora and Son.

Serial The Morning Show można oglądać w serwisie Apple TV+:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+ Press