Xiaomi Smart Band 8 Pro jeszcze długo nie trafi do nas?

Urządzenie Xiaomi Smart Band 8 Pro może jeszcze trochę poczekać na globalną premierę i póki co można go kupić tylko w Chinach.

Xiaomi Smart Band 8 Pro
Xiaomi Smart Band 8 Pro

Na razie Smart Band 8 Pro pozostaje ekskluzywnym produktem w Chinach, prawie cztery miesiące po wypuszczeniu go przez Xiaomi. Jednak nadal wydaje się, że tracker fitness nie jest jeszcze gotowy na globalne wprowadzenie. Podsumowując, urządzenie do noszenia uzyskało niedawno certyfikat Malezyjskiego Instytutu Standardów i Badań Przemysłowych (SIRIM Berhad), który potwierdził globalny numer modelu M2333B1. Teraz magazyn The Tech Outlook zauważył ten sam numer modelu w Urzędzie Regulacji Telekomunikacji i Cyfryzacji (TDRA) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (ZEA).

TDRA wydało certyfikat dla M2333B1 firmie Xiaomi dopiero 5 grudnia 2023 roku. Chociaż certyfikat ten wygasa za trzy lata, można się podziewać, że Xiaomi wprowadzi Smart Band 8 Pro w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i na innych rynkach znacznie wcześniej.

Jednak nowy certyfikat podkreśla, że Xiaomi nadal aktywnie stara się uzyskać zgodę organów regulacyjnych na sprzedaż trackera fitness poza swoim rynkiem macierzystym.

W związku z tym wydaje się mało prawdopodobne, aby Xiaomi było gotowe do zaoferowania Smart Band 8 Pro na całym świecie. Zamiast tego bardziej prawdopodobna wydaje się premiera na początku 2024 roku.

Bazując na doświadczeniach z poprzednich lat, Xiaomi może powiązać globalną premierę Smart Band 8 Pro z Xiaomi 14 i Xiaomi 14 Pro, które mają zadebiutować na rynkach międzynarodowych w pierwszym kwartale 2024 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: NotebookCheck