Opaska Xiaomi Mi Band 8 już z polskim interfejsem!

Użytkownicy opaski sportowej Xiaomi Mi (Smart) Band 8 mogą już korzystać z interfejsu w języku polskim.

Xiaomi Smart Band 8 firmware update ver. 2.2.12
Xiaomi Smart Band 8 firmware update ver. 2.2.12

Międzynarodowa wersja opaski Xiaomi Mi Band 8 (Xiaomi Smart Band 8) jest już dostępna w sprzedaży w Polsce i użytkownicy mogą pobrać najnowszą wersję oprogramowania układowego (firmware’u), który dodaje polskie tłumaczenie interfejsu. Do tej pory właściciele chińskiej wersji opaski mogli ustawić język chiński lub angielski, ale musieli zmienić region i język w ustawieniach, co nie dla wszystkich było wygodnym rozwiązaniem.

Wraz z oficjalną premierą opaski Xiaomi Mi Band 8 na polskim rynku, pojawiła się aktualizacja systemu opaski z obsługą języka polskiego. Najnowsza wersja firmware’u oznaczona jest jako v2.2.12 i zalecana jest dla wszystkich użytkowników opaski.

Użytkownicy chińskiej wersji opaski z pewnością będą musieli poczekać na uaktualnienie z innymi lokalizacjami, o ile pojawią się dla tego modelu — z tego co mi wiadomo, póki co jest ono dystrybuowane dla opasek w wersji międzynarodowej.

Wraz z polską lokalizacją można ustawić Region ➔ Polska w aplikacji Mi Fitness i cieszyć się polskim tłumaczeniem interfejsu użytkownika.

Smart Opaska Xiaomi Mi Smart Band 8 w wersji międzynarowej (z obsługą języka polskiego) jest dostępna w polskich sklepach z elektroniką w cenie od 179 zł w wersji bez NFC.

Xiaomi Smart Band 8 - aplikacja Mi Fitness (język polski)
Xiaomi Smart Band 8 – aplikacja Mi Fitness (język polski)

Aplikację Mi Fitness (wcześniej Xiaomi Wear) pobierzesz bezpłatnie ze sklepu App Store i Google Play:

Jeśli skorzystasz z naszego linku afiliacyjnego powyżej, otrzymamy niewielką prowizję. Dziękujemy!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: wsłasne
źródło screenów: aplikacja Mi Fitness (Xiaomi)