T-Mobile znów daje nielimitowany internet na święta dla swoich klientów!

Z okazji zbliżających się świąt T-Mobile Polska przygotował, dla swoich klientów abonamentowych jak i korzystających z ofert na kartę i MIX, bezpłatny, nielimitowany internet.

Nielimitowany internet na święta w T-Mobile

Nielimitowany internet od T‑Mobile z pewnością się przyda, szczególnie w okresie świątecznym, kiedy to będziemy mieć dłuższe chwile na korzystanie z serwisów streamingowych czy kontaktu z bliskimi na odległość. Świąteczny prezent w postaci nielimitowanego internetu jest już tradycją w T-Mobile — klienci operatora mogą z niego korzystać już po raz piąty!

zeszłorocznej edycji ze świątecznej niespodzianki skorzystało blisko 400 tys. klientów T‑Mobile. W jaki sposób można dołączyć do tego grona i w tym roku cieszyć się nielimitowanym iternetem? Usługę można aktywować w programie Magenta Moments w aplikacji Mój T‑Mobile od 1 grudnia do 31 grudnia 2023 roku. Bonus jest bezpłatny i można z niego skorzystać jeden raz.

Z prezentu mogą skorzystać zarówno indywidualni klienci abonamentowi (T, T DATA), jak i klienci oferty T-Mobile na kartę (GO!) i MIX (Frii Mix). Oferta jest również dostępna dla klientów biznesowych (Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub DATA JUMP).

Aktywacja nastąpi w ciągu 72 godzin od przyjęcia zlecenia, a z darmowego nielimitowanego internetu na terenie Polski klienci abonamentowi będą mogli skorzystać aż przez 30 dni, zaś użytkownicy ofert T-Mobile na kartę oraz MIX – przez 28 dni.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: T-Mobile Polska