Świętuj dekadę innowacji z marką OnePlus!

OnePlus kończy 10 lat, z tej okazji firma przygotowała sporo niespodzianek dla swoich klientów, w tym konkursy, loterię z nagrodami i zniżki.

10. urodziny marki OnePlus

Od 1 do 17 grudnia 2023 roku firma OnePlus odlicza do świętowania swojej dekady istnienia. Logując się na stronie producenta możesz dołączyć do grona subskrybentów, aby zyskać szansę na wygranie klawiatury Keyboard 81 Pro i być na bieżąco z wydarzeniami jubileuszowymi z okazji 10. urodzin OnePlusa! Oprócz tego, do 15 grudnia do 16:00, można wygrać tablet OnePlus Pad, dzieląc się zdjęciem na OnePlus Photo ze wspomnieniami. Po przesłaniu i zatwierdzeniu zdjęć wszyscy uczestnicy zostaną nagrodzeni tokenami Redcoins oraz szansą na wygranie urządzenia OnePlus Pad.

Sprawdź też: OnePlus Open — pierwszy składany smartfon OnePlusa

Kampania „Subskrybuj, aby wygrać” organizowanej z okazji 10. urodzin marki OnePlus potrwa od 1 do 31 grudnia 2023 roku (włącznie). Zwycięzcy zostaną rozlosowani spośród wszystkich kwalifikujących się uczestników po zakończeniu okresu trwania kampanii.

Każdy z trzech zwycięzców otrzyma po jednej klawiaturze OnePlus Keyboard 81 Pro, natomiast pozostali uczestnicy otrzymają 20 € zniżki na zamówienie powyżej 300 € w sklepie internetowych OnePlusa. Kod będzie ważny przez 30 dni od daty jego otrzymania i jest niezbywalny.

Możesz także świętować 10. urodziny marki OnePlus grają we wciągające gry z niesamowitymi nagrodami, takimi jak OnePlus Open, OnePlus 11 i wiele innych produktów z edycji limitowanej. Wszystko to z okazji 10. jubileuszu! Dobrej zabawy i powodzenia!

OnePlus ma 10 lat

Przypomnijmy, że OnePlus zostało założone 16 grudnia 2013 roku przez byłego wiceprezydenta Oppo Pete’a Lau i Carla Pei, który z kolei założył Nothing i CMF. Zgodnie z informacjami z chińskiego rządu Oppo jest jedynym instytucjonalnym udziałowcem w OnePlus. Firma ma swoją swoją siedzibę w Shenzhen, w prowincji Guangdong w Chinach.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: OnePlus