Mobile Vikings zsyła do 1200 GB przez 6 miesięcy w ofercie subskrypcji

Pora na konkretną promkę od operaTHORA — wystarczy przenieść kolejny numer do Vikingów lub zamówić nowy w ofercie Subskrypcji 60 lub 80 z kodem operaTHOR.

Mobile Vikings zsyła do 1200 GB przez 6 miesięcy w ofercie subskrypcji

Przenosząc numer do Mobile Vikings – społecznościowego operatora komórkowego –  możesz tylko zyskać. Wolność od umów, ludzkie podejście do użytkowników, a teraz jeszcze dodatkowo GB za darmo. Wystarczy, że dołączysz do promocji „1200 GB od operaTHORA”. Dostępna jest w ofercie nowoczesnej Subskrypcji, ale nie tylko dla nowych Vikingów. Sieć, zgodnie z hasłem #DlaSwoichWszystko, dba o użytkowników także po zakupie.

Sprawdź też: Mobile Vikings ma już 100 tys. użytkowników

Wszechmocny Thor zsyła moc gigabajtów w ofercie Subskrypcji. Przy każdym odnowieniu oferty, co 31 dni, dostajesz paczkę 200 GB i tak przez 6 miesięcy. Taka liczba wystarczy na swobodne surfowanie po internecie przez ok. 3000 godzin miesięcznie. 

Poza tym w ofercie Subskrypcji do dyspozycji jest aż 60 GB (w tym 6,72 w UE) lub 80 GB  (w tym 8,63 w UE) z kumulacją w PL; zasięg sieci 5G, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w PL i UE, a od niedawna – możliwość wymiany karty SIM na eSIM. Rejs Próbny to pierwszy miesiąc korzystania z oferty o 50% taniej. 

Warunki promocji:

  • Okazja dla obecnych i przyszłych Vikingów – przenieś stary lub zamów nowy numer w ofercie Subskrypcji.
  • Przy każdym odnowieniu Subskrypcji otrzymasz za darmo 200 GB (co 31 dni, przez maks. 6 miesięcy)– w sumie możesz wziąć w rejs aż 1200 dodatkowych GB.
  • Aby korzystać z gratisowego pakietu, włącz zgody marketingowe – inaczej wypadniesz za burtę promocji.
  • Dodatkowe GB nie kumulują się – wykorzystaj 200 GB w trakcie danego miesiąca, bo gigabajty wezmą rogi za pas. 
  • Promocja jest ważna od 21.11 do 21.12.2023 – nic nie trwa wiecznie, poza Valhallą.

Jak złupić 1200 GB za darmo?

  1. Wejdź na stronę oferty Subskrypcji i wybierz plan 60 lub 80.
  2. Zarejestruj się lub zaloguj na Konto Vikinga. Przy okazji zaznacz zgody marketingowe.
  3. W koszyku wpisz kod operaTHOR, kliknij „Zatwierdź” i „Rozpocznij zamówienie”. 

Więcej niż moc gigabajtów!

Sieć Mobile Vikings wie, że niektórzy mogą przebierać rogami (albo oczami) na widok takiej liczby GB podczas, gdy Wielcy Operatorzy rozdają nawet po kilka tysięcy darmowych GB. Vikingowie wcale się tym nie przejmują. Ich przewagą jest wspierająca się społeczność użytkowników, Help Desk z ludzkim podejściem i kumulacja gigabajtów.  

Sieć nieraz udowodniła, że nie liczą się liczby, a ludzie. W końcu kieruje się zasadą #DlaSwoichWszystko. Zgrana społeczność Vikingów wspiera inicjatywy swojego operatora, takie jak ostatnia kampania społeczna „Masz wiadomość od seniora”

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings