Mobile Vikings ma już 100 tys. użytkowników

Operator MVNO Mobile Vikings celebruje 100 tysięcy Vikingów, którzy zawinęli do tej pory do portu!

Mobile Vikings - vikingowie na pokładzie

Społecznościowy operator komórkowy Mobile Vikings znany jest z tego, że rośnie dzięki zaangażowaniu użytkowników. Najwięcej Vikingów dołącza do sieci z polecenia znajomego. Operator przekroczył w styczniu próg 100 tysięcy użytkowników. Jak świętowano tę liczbę przez ponad 3 miesiące? I jaka niespodzianka czeka użytkowników sieci na sam koniec celebracji? 

Operator komórkowy świętował 100 tysięcy Vikingów na pokładzie wspólnie ze swoją społecznością. A dlaczego tak? Bo Mobile Vikings skraca dystans między marką, a użytkownikami. Opcja dzielenia się gigabajtami z innymi Vikingami powstała na życzenie społeczności. Asortyment Viking Store’a – wirtualnego sklepu, w którym skumulowane dane wymienia się na gadżety i ubrania – tworzony jest z udziałem użytkowników. Akcje promocyjne również są odzwierciedleniem głosu społeczności. 

Takie podejście przyciągnęło do sieci od groma (Thor jest dumny!) Vikingów. Sieć ludzi, a nie numerów traktuje użytkowników po ludzku. Dlatego chętnie dzielą się swoim operatorem z bliskimi, zapraszając ich na pokład sieci. 

Co wydarzyło się na pokładzie Mobile Vikings?

Celebracja 100 tysięcy Vikingów rozpoczęła się od dialogu z użytkownikami. Wysyłali oni SMS-y do swojego operatora. Ich treść trafiła na billboardy, a z billboardów na gadżety i upcyklingowe torby w Viking Store. Dobry przekaz niósł się w świat. 

W konkursie z nagrodami #DOBRZEBYĆVIKINGIEM wzięło udział kilkaset użytkowników. Są Vikingami, bo „dobrze czuć się wolnym i płynąć w bezproblemowym, doborowym towarzystwie, wiedzącym co to luz i żarty!” – mówi ViQueen Natalia. Viking Piotr ceni sobie „przynależność do silnej i dumnej społeczności”. W odpowiedziach najczęściej wybrzmiewała wolność i poczucie niezależności, które daje oferta bez umów i ograniczeń. 

Kapitalna animacja na koniec

Ze zgłoszeń konkursowych powstała właśnie krótkometrażowa animacja. Na kilkupiętrowym pokładzie rozmieszczono w kajutach członków społeczności Vikingów – prawdziwych użytkowników, zaprzyjaźnionych partnerów, influencerów, pracowników i zarząd Mobile Vikings jako kapitanów statku. Każdy opowiada, dlaczego płynie z Vikingami.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Mobile Vikings