„Duchy w Wenecji” już 22 listopada na Disney+

W środę 22 listopada 2023 roku subskrybencie serwisu Disney+ będą mogli oglądać online film „Duchy w Wenecji” kolejnej części kryminalnej serii z Herculesem Poirotem.

„Duchy w Wenecji” (film 2023, Disney+)

Film Duchy w Wenecji (tyt. oryg. A Haunting in Venice) to kolejna odsłona losów słynnego detektywa, Herculesa Poirota, bohatera książek Agathy Christie, która została nakręcona na podstawie powieści Wigilia Wszystkich Świętych. Akcja thrillera rozgrywa się w przeddzień Wszystkich Świętych. Detektyw odszedł wprawdzie na emeryturę, jednak – choć niechętnie – daje się namówić na uczestnictwo w seansie spirytystycznym, który ma się odbyć w podupadłym, nawiedzonym palazzo. Kiedy jedna z zaproszonych osób zostaje zamordowana, Poirot wkracza w złowrogi świat pełen mroku i tajemnic.

Zapoznaj się także z: Obejrzyj nowy zwiastun filmu „Duchy w Wenecji”

Herkules Poirot, spędzający dobrowolnie emeryturę w najwspanialszym mieście świata, bierze udział w seansie spirytystycznym odbywającym się w popadającym w ruinę pałacu. Kiedy jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, detektyw będzie zmuszony rozwiązać zagadkę jego śmierci, zagłębiając się w świat cieni i tajemnic nawiedzonej posiadłości. 

Film powstał na podstawie scenariusza autorstwa nominowanego do Oscara® Michaela Greena. Producentami są Kenneth Branagh i Judy Hofflund, a producenci wykonawczy to Louise Killin, James Prichard, Ridley Scott, Simon Kinberg i Mark Gordon. W niezapomniane postacie wcielają się znakomici aktorzy, tacy jak Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio i Michelle Yeoh. 

Od środy 22 listopada 2023 roku film będzie można oglądać online w ramach subskrypcji serwisu Disney+.


➔ Gdzie oglądać film „Duchy w Wenecji” online na VOD?

JustWatch logo small

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Disney+ Polska