Obejrzyj nowy zwiastun filmu „Duchy w Wenecji”

Pełen napięcia, niepokojący thriller „Duchy w Wenecji” w reżyserii zdobywcy Oscara Kennetha Branagha tylko w kinach od 15 września 2023 r.

„Duchy w Wenecji” (film 2023)

Nowy film zatytułowany Duchy w Wenecji (tyt. oryg. A Haunting in Venice)to pełen napięcia, niepokojący thriller, który powstał na kanwie powieści Agathy Christie pt. Wigilia Wszystkich Świętych. Film wyreżyserował zdobywca Oscara® Kenneth Branagh, który jednocześnie wystąpił w roli słynnego detektywa Herkulesa Poirota. Akcja filmu rozgrywa się tuż po zakończeniu II wojny światowej w Wenecji w wigilię Wszystkich Świętych.

Herkules Poirot, spędzający dobrowolnie emeryturę w najwspanialszym mieście świata, bierze udział w seansie spirytystycznym odbywającym się w popadającym w ruinę pałacu. Kiedy jeden z uczestników spotkania zostaje zamordowany, detektyw będzie zmuszony rozwiązać zagadkę jego śmierci, zagłębiając się w świat cieni i tajemnic nawiedzonej posiadłości. 

Film powstał na podstawie scenariusza autorstwa nominowanego do Oscara® Michaela Greena. Producentami są Kenneth Branagh i Judy Hofflund, a producenci wykonawczy to Louise Killin, James Prichard, Ridley Scott, Simon Kinberg i Mark Gordon. W niezapomniane postacie wcielają się znakomici aktorzy, tacy jak Kyle Allen, Camille Cottin, Jamie Dornan, Tina Fey, Jude Hill, Ali Khan, Emma Laird, Kelly Reilly, Riccardo Scamarcio i Michelle Yeoh. 

„Duchy w Wenecji” tylko w kinach od 15 września 2023 r.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 20th Century Studios | Disney