Designerski zegar Tesla S3xy trafił do sprzedaży

Designerski zegar Tesla S3xy Time Glow Clock ma sześć kolorowych wyświetlaczy IPS i może błyszczeć w Twoim salonie.

Zegar Tesla S3xy Time Glow Clock

Tesla wprowadziła na rynek chiński nowy produkt – zegar S3xy Time Glow Clock. Urządzenie posiada sześć kolorowych wyświetlaczy IPS umieszczonych w zakrzywionych szklanych obudowach, z różnymi trybami wyświetlania. Inne funkcje obejmują konfigurowalne obrazy, funkcje drzemki i powtarzania alarmów oraz wbudowany głośnik.

Zobacz też: Kuweta Cybertruck od Tesli – to nie żart…

Zegar świecący Tesla S3xy Time Glow Clock  można na razie kupić tylko w Chinach. Ten gadżet jest przeznaczony dla fanów Tesli do użytku w domu, a nie jako dodatek do pojazdu elektrycznego. Każdy z sześciu kolorowych wyświetlaczy IPS umieszczono w obudowie ze szkła kwarcowego i osadzono na podstawie ze stopu aluminium. Pięć z sześciu cyfrowych tarcz można dostosować do indywidualnych potrzeb, ponieważ dostępne są różne tryby wyświetlania.

Można na przykład ustawić zegar tak, aby cyklicznie przeglądał różne obrazy w trybie dynamicznego wygaszacza ekranu lub wyświetlał 12 statycznych obrazów, ustawionych w dwóch grupach po sześć. W trybie obrazu statycznego można używać głośnika umieszczonego w podstawie z chipem CODEC audio zapewniającym 24-bitowy dźwięk.

W stojaku znajduje się również port USB-C, który najwyraźniej służy do zasilania urządzenia. Można ustawić maksymalnie sześć alarmów z funkcjami drzemki i powtarzania. Urządzenie posiada układ zegara RTC z dokładnością do 5 ppm, obsługujący taktowanie sieci Wi-Fi. Sterowanie odbywa się za pomocą wbudowanych przycisków umożliwiających ustawienie czasu i stylu, oraz zarządzanie alarmem.

Ponadto Tesla sugeruje, że w przyszłości zostaną udostępnione aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla zegara Tesla S3xy. Wymiary urządzenia to 204 ✕ 68 ✕ 70 mm (~8,0 ✕ 2,7 ✕ 2,8 cala).

Zegar Tesla S3xy Time Glow Clock można teraz kupić w Chinach za 839 juanów (~465 zł). Nie jest jasne, czy ten produkt zostanie wprowadzony do sprzedaży na innych rynkach. Inne nietypowe produkty Tesli pojawiały się do tej pory wyłącznie na chińskim rynku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Tesla | Notebookcheck