Billboard 3D Chromebooka Plus na Times Square promujący Cyberpunk 2077

Po zapowiedzi w październiku Chromebook Plus wkracza w swój pierwszy sezon świątecznych zakupów, a Google promuje aspekty związane z grami na Times Square za pomocą trójwymiarowego billboardu.

Billboard 3D Chromebooka Plus na Times Square promujący gry i możliwości sprzętu
Billboard 3D Chromebooka Plus na Times Square promujący gry i możliwości sprzętu

Trójwymiarowa reklama w formie billboardu, która debiutuje 18 listopada 2023 roku, jest owocem współpracy Google’a, Cyberpunk 2077 i Nvidia GeForce Now i ma na celu zwrócenie uwagi na gry w chmurze na Chromebooku Plus. Akcja podkreśli możliwości Chromebooka Plus i jego zdolność do zapewniania potężnych wrażeń z grania w chmurze z tysiącami gier do rozegrania, aby pokazać ludziom, że mogą grać więcej i bardziej, niż im się wydawało.

Przeczytaj też: Historia NASA na 6-minutowym billboardzie 3D

Ma to również na celu „uhonorowanie nowo wydanego dodatku do thrillera szpiegowskiego Phantom Liberty, a także bezpłatnej aktualizacji 2.0 do gry podstawowej”.

Tak naprawdę na billboardzie będzie wskazówka jako część łamigłówki w grze: …zachęci widzów do „złamania kodu”, odkrywając sekretny easter egg ukryty w kreacji, kontynuując długą linię wskazówek dla pełnych pasji fanów, którzy wspólnie biorą udział w rozwiązywaniu sekretnej zagadki, nad którą gracze zastanawiają się od 3 lat. Gracze szukali wskazówek w wielu grach, rozwiązywali zagadki logiczne i matematyczne i znajdowali wyjątkowe doświadczenia w grach. A teraz otrzymali jeszcze jedną wskazówkę po bezpłatnej aktualizacji gry do wersji 2.0.

Format trójwymiarowego billboardu był już używany przez Google’a do promowania Asystenta Google i YouTube Music na Samsungu Z Flip 4 w 2022 roku.

Oprócz tej fizycznej ekspozycji w Nowym Jorku będzie dostępnych „wiele własnych kreacji w różnych kanałach, w tym profile w mediach społecznościowych i u partnerów oraz na YouTubie”.

Przed urządzeniami Chromebook Plus dużym hitem sprzętowym Google’a były Chromebooki do gier z ekranami 120 Hz i klawiaturami RGB. Zdecydowana większość urządzeń z ChromeOS przeznaczonych do gier jest teraz częścią Chromebook Plus.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: 9TO5google | Google