Dni Okazji w sklepie Apple Store od 24 listopada!

Od 24 listopada 2023 roku przy zakupie kwalifikujących się produktów otrzymasz w sklepie online Apple Store kartę upominkową Apple Gift Card o wartości do 880 zł na późniejsze zakupy.

Dni okazji w Apple Store (24-27 listopada 2023 roku)

Podobnie jak w zeszłym roku i w latach poprzednich Apple stratuje ze swoimi Dniami okazji w swoim sklepie internetowym Apple Store. Oferta polega na tym, że przy zakupie wybranych produktów klienci otrzymują karty upominkowe, które będzie można wykorzystać podczas kolejnych zakupów. Najwyższy nominał karty to 800 zł, a jego wartość zależy od tego jaki produkt kupujemy. Dlatego jeśli zamierzasz w okresie promocji kupić więcej produktów w sklepie Apple’a — sprawdź, za który produkt otrzymasz Apple Gift Card o najwyższej wartości. Dzięki temu przy zakupie kolejnego produktu będziesz mógł ja wykorzystać.

Sprawdź też: Świąteczna sekcja w sklepie Apple’a zachęca na zakup prezentów!

Oferta ważna w przypadku zakupu kwalifikujących się produktów Apple objętych promocją, dokonanych od 24 do 27 listopada 2023 roku. Oferta jest ważna pod warunkiem dostępności produktów lub do wyczerpania zapasów. Przy kwalifikujących się zakupach może zostać przyznany upust od ceny kwalifikującego się produktu równy wartości przysługującej karty upominkowej Apple Gift Card.

Opłata za wszystkie produkty zostanie naliczona podczas finalizacji zakupu, uwzględniając przy tym przysługującą kartę Apple Gift Card. Oferty tej nie można łączyć z planem zakupów pracowniczych Apple’s ani ze specjalnymi ofertami cenowymi dla sektora edukacji i z ofertami lojalnościowymi dla przedsiębiorców.

Niektóre metody płatności nie są obsługiwane w ramach opisywanej oferty. Szczegóły dostępne są podczas finalizacji zamówienia. Obowiązują też dodatkowe ograniczenia. Cały regulamin można znaleźć na stronie sklepu internetowego Apple’a.

Lista produktów i szczegóły dostępne są na specjalnej stronie Dni Okazji w sklepie Apple Store na Black Friday i Cyber Monday 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple