Właściciele PS5 mogą otrzymać nawet 6 miesięcy darmowego dostępu do Apple Music

Apple i Sony nawiązały współpracę, aby zaoferować właścicielom PlayStation 5 nową ofertę, obejmującą do 6 bezpłatnych miesięcy subskrypcji Apple Music.

Apple Music na PS5

Jeśli masz konsolę PlayStation 5, to jako nowy użytkownik Apple Music możesz otrzymać nawet sześć miesięcy bezpłatnego dostępu do muzycznej usługi streamingowej firmy Apple, a powracający subskrybenci mogą otrzymać aż pięć miesięcy za darmo. Z pełnym regulaminem oferty możesz zapoznać się na oficjalnej stronie promocji.

Przeczytaj także: Apple Music Classical doczekało się aplikacji na iPada

Aby skorzystać z promocji, pobierz i uruchom aplikację Apple Music na PlayStation 5. Zaloguj się przy użyciu swojego Apple ID, a na ekranie powinna zostać wyświetlona oferta promocyjna, którą możesz zaakceptować.

Oferta została uruchomiona 15 listopada 2023 rokuj i wygasa za rok, czyli można z niej skorzystać aż do 15 listopada 2024 roku.

Z oferty możesz skorzystać wyłącznie na samej konsoli PlayStation 5, ale gdy już to zrobisz, będziesz mógł cieszyć się usługą Apple Music na dowolnym kompatybilnym urządzeniu.

Korzystając z funkcji multimedialnych systemu operacyjnego PlayStation, gracze na PlayStation 5 mogą grać podczas przesyłania strumieniowego z Apple Music w tle. Aby rozpocząć odtwarzanie muzyki w tle, naciśnij przycisk PS na kontrolerze i otwórz panel Muzyka. System zasugeruje nawet playlisty powiązane z bieżącą grą.

Jeśli powyższa oferta brzmi znajomo, to dlatego, że Apple już wcześniej przeprowadziło podobną promocję na dostęp do Apple TV+ na PlayStation. Jest to jednak pierwsza promocja w przypadku usługi Apple Music.

Złote logo Apple Music

Z oferty można skorzystać tylko raz na jednej konsoli PlayStation 5; obowiązuje limit jednej oferty na jednego subskrybenta Apple Music. Promocja ważna do 15 listopada 2024 r. Ofertę należy zrealizować na ekranie głównym multimediów konsoli PlayStation 5. Tylko dla nowych i kwalifikujących się subskrybentów Apple Music mieszkających w Polsce. Nowi subskrybenci otrzymują 6 miesięcy bez dodatkowych opłat; uprawnieni powracający subskrybenci otrzymują 5 miesięcy bez dodatkowych opłat. Wymagany Apple ID z zarejestrowaną metodą płatności. Po zakończeniu okresu promocyjnego subskrypcja Apple Music odnawia się w cenie 21,99 zł/miesiąc aż do anulowania. Płatność będzie pobierana z podanej metody płatności i można ją anulować w ustawieniach usługi w dowolnym momencie, przynajmniej dzień przed datą odnowienia subskrypcji. Obowiązują Warunki i Zasady ochrony prywatności Apple; warunki dotyczące Polski można znaleźć pod adresem: https://www.apple.com/pl/legal/internet-services/itunes/pl/terms.html. Użytkownik musi mieć co najmniej 13 lat i mieszkać na terytorium Polski. Wymagana zgodność produktów i usług. Promocja nie łączy się z innymi ofertami przyznającymi dostęp do Apple Music. Apple Music to znak towarowy Apple Inc., zastrzeżony w USA i innych krajach oraz regionach. “PlayStation”, “PlayStation Family Mark” and “PS5” are registered trademarks or trademarks of Sony Interactive Entertainment Inc.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: