Jak oglądać nowy serial „Monarch: dziedzictwo potworów” na Apple TV+?

Nowy serial telewizyjny z uniwersum Godzilli zatytułowany „Monarch: dziedzictwo potworów” można już oglądać w serwisie Apple TV+.

Serial „Monarch: dziedzictwo potworów” (Apple TV+, 2023)

Akcja serialu Monarch: dziedzictwo potworów (tyt. oryg. Monarch: Legacy of Monsters) rozgrywa się po wydarzeniach z filmu Godzilla (2014) i przedstawia historię organizacji Monarch, obejmującą wiele lini czasowych. W serialu Monarch dwójka rodzeństwa powoli odkrywa tajemnice tajnej organizacji Monarch, w tym nieznane wcześniej więzi rodzinne w świecie, który stanął w obliczu faktu, że potwory rzeczywiście istnieją.

Sprawdź też: Oficjalny zwiastun serialu „Monarch: dziedzictwo potworów”

Choć niekoniecznie w centrum uwagi, sama Godzilla pojawia się w serialu, nawet od pierwszego odcinka, w pełnej napięcia, dramatycznej retrospekcji. W całym serialu pojawiają się też inne przerażające potwory, z wysokobudżetowymi sekwencjami CGI. Seria została zaprojektowana tak, aby była dostępna także dla nowych widzów, ale zawiera wiele odniesień, które spodobają się obecnym fanom serii Monsterverse.

Duet ojca i syna — Kurt Russell i Wyatt Russell — grają w serialu tę samą postać, oficera Lee Shawa. Wyatt gra młodszą wersję Shawa, a Kurt wciela się w tę samą postać we współczesnej linii czasowej, gdy Shaw jest starszy. Główną obsadę uzupełniają Anna Sawai i Kiersey Clemons.

Oficjalny opis serialu: Cate udaje się przetrwać atak Godzilli na San Francisco, po czym przeżywa kolejny wstrząs, gdy odkrywa szokujący sekret. Stawiając czoła potwornym zagrożeniom, wyrusza w pełną przygód podróż, aby poznać prawdę o swojej rodzinie i tajemniczej organizacji zwanej Monarch.

Nowe odcinki będą pojawiały się w piątki. Pierwsze dwa odcinki są dostępne już dziś, a pozostała część dziesięcioodcinkowego sezonu będzie pojawiać się co tydzień aż do 12 stycznia 2023 roku.

Jak oglądać serial „Monarch: dziedzictwo potworów”?

Serial Monarch: dziedzictwo potworów jest dostępny online wyłącznie w usłudze przesyłania strumieniowego Apple TV+. Jeśli jesteś nowym użytkownikiem możesz skorzystać z siedmiodniowego bezpłatnego okresu próbnego lub innych istniejących promocji.

Filmy i seriale z Apple TV+ można za pośrednictwem aplikacji Apple TV dostępnej na urządzeniach Apple’a i platformy innych firm. Aplikację możesz pobrać na urządzenia takie jak Amazon Fire Stick, Roku, PlayStation, Xbox, smart TV z Android TV i Google TV i nie tylko. Możesz także oglądać w internecie na laptopie lub telefonie z systemem Android pod adresem tv.apple.com.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+