Oficjalny zwiastun serialu „Monarch: dziedzictwo potworów”

Nowy zwiastun nadchodzącego serialu Apple TV+ od twórców Godzilli i Tytanów został zaprezentowany podczas New York Comic Con, przed listopadowym debiutem w serwisie.

„Monarch: dziedzictwo potworów” Apple Tv+

Najnowszy zwiastun serialu Monarch: dziedzictwo potworów (tyt. oryg. Monarch: Legacy of Monsters) od Apple TV Plus przedstawia świat opanowany przez radioaktywne, przerażające pełzacze, z których część składa jaja. Cate udaje się przetrwać atak Godzilli na San Francisco, po czym przeżywa kolejny wstrząs, gdy odkrywa szokujący sekret. Stawiając czoła potwornym zagrożeniom, wyrusza w pełną przygód podróż, aby poznać prawdę o swojej rodzinie i tajemniczej organizacji zwanej Monarch.

Zobacz też: W zwiastunie „Monarch: dziedzictwo potworów” Kurt Russel walczy z Godzillą

Oprócz jednego przedstawienia Godzilli, pierwszy zwiastun nadchodzącej serii Monarch: dziedzictwo potworów MonsterVerse w Apple TV Plus był zaskakująco lekki w występach kaiju. Ale najnowszy oficjalny zwiastun serialu stawia na pierwszym planie więcej niż kilka tytułowych potworów i – co zachwyca – każdy z nich wyglą daobłędnie.

Oprócz starszego Lee Shawa (Kurt Russell) nikt w pełni nie rozumie, jakiego rodzaju organizacją jest Monarch i dlaczego tak bardzo interesują się masywnymi niezidentyfikowanymi organizmami lądowymi (MUTO). Ale wiele osób, takich jak Cate (Anna Sawai), wie, że Monarch był tam podczas ataku Godzilli na San Francisco i że skrywa przed opinią publiczną tajemnice, które zmieniłyby świat, gdyby kiedykolwiek wydostały się na jaw.

Gdy Shaw przedstawia swój plan ujawnienia prawdy światu, zwiastun ukazuje ujęcia pozornie wyburzonej elektrowni jądrowej oraz grupę badaczy natrafiających na zbiór masywnych, świecących jaj. Jajka wielkości piłek plażowych zawsze są podejrzane, ale jeszcze bardziej niepokojące są w tym przypadku masywne pająki i ziejące lodem goliaty, które pojawiają się pod koniec.

Cały ten zwiastun naprawdę sprzedaje Monarch jako ucieleśnienie Ziemi z MonsterVerse — miejsca wypełnionego gigantycznymi potworami, których ludzkość powinna się bać, a właśnie takiej atmosfery potrzebuje ten serial.

Monarch: dziedzictwo potworów trafi na Apple TV+ 17 listopada 2023 roku.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Apple TV+