Nowy sezon programu „Niewyjaśnione tajemnice świata” od 15 listopada

Program dokumentalny „Niewyjaśnione tajemnice świata” na History Channel, którego gospodarzem i producentem wykonawczym jest William Shatner, w nowym sezonie prezentuje najbardziej fascynujące, dziwne i niewytłumaczalne historie.

Nowy sezon programu „Niewyjaśnione tajemnice świata” od 15 listopada 2023 roku w History Channel Polska

Dokumentalny program telewizyjny „Niewyjaśnione tajemnice świata” to cykl kanału History poświęcony największym tajemnicom na świecie, od osławionych świateł z Marfa i dziwnych okoliczności śmierci generała Pattona, przez tragedię na Przełęczy Diatłowa, po Włócznię Przeznaczenia i Trójkąt Bermudzki. Stoimy dziś na historycznym rozdrożu: nauka i technika rozwijają się w błyskawicznym tempie i wreszcie pojawiły się możliwości rozwiązania tych tajemnic.

Twórcami serialu „Niewyjaśnione” są autorzy „Starożytnych kosmitów” i „Klątwy Wyspy Dębów”. Dokument, którego gospodarzem i producentem wykonawczym jest zdobywca Złotego Globu oraz nagrody Emmy, William Shatner (Star Trek, Orły z Bostonu), prezentuje najbardziej fascynujące, dziwne i niewytłumaczalne tajemnice świata.

W każdym z jednogodzinnych odcinków poznamy wypowiedzi naukowców, historyków, świadków zdarzeń i ich uczestników, którzy spróbują wyjaśnić, jak to możliwe, że coś z pozoru niemożliwego, jednak zaistniało.

Nowy sezon zadebiutuje na History Channel od 15 listopada 2023 roku – nowe odcinki w środy o godz. 22:00.

Obejrzyj zapowiedź nowego sezonu „Niewyjaśnionych tajemnic świata”:

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: History Channel