CANAL+ rusza ze świątecznymi ofertami!

CANAL+ przedstawił pierwsze świąteczne promocje dla klientów zainteresowanych pakietami płatnej telewizji.

Świąteczne promocje CANAL+ (listopad 2023)

Wśród nich znalazły się propozycje dla fanów najlepszych filmów i seriali oraz wszystkich kibiców poszukujących prawdziwych sportowych emocji. Tylko teraz dostęp do kanałów CANAL+ razem z pakietem telewizji można kupić już od 25 zł miesięcznie i z okazji świąt nie płacić za abonament przez pierwsze trzy miesiące.

CANAL+ to nowoczesna telewizja, która łączy świat klasycznej telewizji ze światem online, dlatego klienci wybierający dowolną ofertę telewizji satelitarnej mogą skorzystać z nowoczesnego dekodera 4K, który można podłączyć do internetu, oraz otrzymują dostęp do serwisu CANAL+ online dla abonentów bez dodatkowych opłat. W serwisie można znaleźć obecnie ponad 150 kanałów telewizyjnych na żywo i tysiące godzin filmów i seriali.

Pierwszą świąteczną propozycją CANAL+ jest dostęp do paczki CANAL+ Seriale i Filmy z pakietem telewizji Entry+, która z okazji świąt jest oferowana za 0 zł przez pierwsze 3 miesiące i 25 zł/mies. przez pozostały okres zobowiązania. 

Tak skonstruowana oferta pozwala na dostęp do 71 kanałów telewizyjnych oraz 6 kanałów premium CANAL+, w których można znaleźć najlepsze seriale i produkcje oryginalne CANAL+, takie jak Belfer, THE OFFICE PL, Kruk, Emigracja XD czy Król. Paczka CANAL+ Seriale i Filmy gwarantuje również dostęp do największych amerykańskich wytwórni, hitów kinowych oraz wielu nagradzanych polskich produkcji.

Dzięki dostępowi do CANAL+ online klienci wybierający powyższa ofertę otrzymają również dostęp do 49 kanałów oraz bogatych bibliotek VOD ze swojej oferty na niemal dowolnym urządzeniu – telefonie, komputerze, tablecie, aplikacji na telewizorach Samsung, LG, Android TV oraz Apple TV.

Paczkę CANAL+ Seriale i Filmy można łączyć również z innymi pakietami telewizji – np. z pakietem Relax+, który oferuje dostęp do 89 kanałów telewizyjnych (59 online), czy pakietem Extra+, w którym znalazło się aż 161 kanałów telewizyjnych (123 online). Tutaj również obowiązuje promocja 0 zł przez pierwsze trzy miesiące. Po tym okresie ceny zmienią się odpowiednio na 35 zł/mies. i 65 zł/mies. przez pozostały okres zobowiązania.

Klienci poszukujący sportowych emocji mogą zamienić paczkę CANAL+ Seriale i Film na paczkę CANAL+, która oprócz znakomitych seriali i filmów oferuje dodatkowo dostęp do kanałów sportowych CANAL+ SPORT, na których można śledzić rozgrywki PKO BP Ekstraklasy, Premier League (dwa wybrane mecze), LaLiga EA Sport, Ligue 1 Uber Eats, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej, NBA czy oglądać tenisowe zmagania Igi Świątek w cyklu turniejów WTA Tour. 

Paczkę CANAL+ można kupić z pakietem Entry+, Relax+ i Extra+. już od 45 zł/mies. i tak jak w przypadku wszystkich ofert telewizji satelitarnej otrzymać w cenie dostęp do serwisu CANAL+ online na niemal dowolnym urządzeniu. 

W świątecznych ofertach znalazły się również propozycje paczek dla najbardziej zagorzałych fanów sportu oraz miłośników seriali i filmów:

  • Pierwsza z nich oferuje dostęp do paczki CANAL+ SPORT z pakietem kanałów Entry+ w cenie 70 zł/mies. Paczka gwarantuje dostęp do pełnej oferty sportowej z kanałów CANAL+ oraz kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. 
  • Druga to dostęp do paczki CANAL+ z pakietem kanałów Entry+ oraz HBO, Netflixa oraz FilmBOX za 100 zł/mies.

Dekoder 4K DualBOX+ 

Klienci wybierający dowolną ofertę telewizji satelitarnej mogą skorzystać również z dekodera 4K DualBOX+, który pozwala na odbiór telewizji w najwyższej jakości obrazu 4K HDR i dźwięku Dolby Atmos. Dekoder wykorzystuje najnowsze oprogramowanie CANAL+, a po podłączeniu do internetu rozszerza swoje funkcje o dostęp do serwisu CANAL+ online z tysiącami programów na życzenie oraz wielu innych przydatnych funkcji, takich jak np. Backward EPG, Start Over, możliwość tworzenia własnej listy kanałów czy dostęp do aplikacji (np. Netflix). Dekoder 4K DualBOX+ jest oferowany z opcjonalnym dyskiem twardym o pojemności 500 GB. 

CANAL+ online dla abonentów – oglądasz gdzie chcesz, kiedy chcesz, na dowolnym urządzeniu 

CANAL+ to nowoczesna telewizja, która łączy dostęp do tradycyjnej telewizji ze światem online, dlatego wszyscy abonenci decydujący się na dowolną ofertę telewizji satelitarnej otrzymują dostęp do serwisu CANAL+ online bez dodatkowych opat. Oferta kanałów dostępnych w serwisie jest uzależniona od posiadanego pakietu płatnej telewizji.

Wybierając najbogatszy pakiet, można w serwisie uzyskać dostęp nawet do ponad 150 kanałów telewizyjnych na żywo i tysięcy godzin filmów i seriali. Serwis jest dostępny na niemal dowolnym urządzeniu – komputerze, telefonie, tablecie oraz jako aplikacja na telewizory Samsung, LG, Android TV i Apple TV. Tym sposobem swoje ulubione filmy i seriale można mieć zawsze ze sobą. Z serwisu można korzystać również na terenie Unii Europejskiej. 

Podane ceny pakietów zawierają rabaty: 5 zł/mies. za wyrażenie zgód marketingowych i 5 zł/mies. za e-rachunek i terminową płatność. Ceny te nie uwzględniają opłaty miesięcznej za najem dekodera. Umowa na 24 miesiące. Szczegóły w Warunkach Promocji i w FAQ na canalplus.pl i w Punktach Sprzedaży.

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: CANAL+ Polska