Rustykalna podstawka w stylu japandi do MagSafe w wyjątkowej drewnianej formie

Podstawka do ładowarki MagSafe firmy Oakywood może elegancko wtopić się w wystrój pokoju, dzięki swojej stylowej i prostej konstrukcji — zrobiono ją z polskiego drewna!

Drewniana podstawka do ładowarki MagSafe iPhone'a firmy Oakywood

Dzięki prostej obudowie i konstrukcji z drewna o dwóch odcieniach, podstawka ładowarki MagSafe do iPhone’a Oakywood ma jakość estetyczną podobną do tego, co można znaleźć w domach w Japonii i Skandynawii. Ten styl, powszechnie znany jako „japandi” (oczywista kontaminacja dwóch słów – Japanese i design), charakteryzuje się czystością i minimalizmem, unikając materializmu i bałaganu. Dzięki stylowi inspirowanemu stylem japandi stojak na MagSafe do iPhone’a firmy Oakywood dodaje wnętrzu odrobinę rustykalnego piękna, a jego konstrukcja wygląda wyrafinowanie, ale wydaje się znajoma dzięki zastosowaniu naturalnych materiałów, takich jak drewno dębowe i orzechowe.

Dwuczęściowa konstrukcja stojaka obejmuje malowaną proszkowo aluminiową podstawkę z drewnianą „tacką” na górze. Masywna aluminiowa podstawa zapewnia stojakowi stabilną konstrukcję (jednocześnie pozwala mu pełnić funkcję swego rodzaju przycisku do papieru), a klienci mają do wyboru podstawkę z jasnego drewna dębowego lub ciemnego drewna orzechowego.

Stojak jest wyposażony w puste miejsce, w którym można zamocować ładowarkę MagSafe firmy Apple. Po umieszczeniu na miejscu staje się fajną magnetyczną stacją ładującą dla iPhone’a, której można używać w niezmienionej postaci lub odłączyć ładowarkę MagSafe i używać jej jako poziomej maty do ładowania.

Gdy jest używany w trybie „stojącym”, ustawia telefon pod kątem dokładnie 25°, ułatwiając oglądanie, a jednocześnie uruchamia nowy tryb czuwania iPhone’a – funkcję ujawnioną w najnowszej aktualizacji iOS 17.

Drewniana podstawka do ładowarki MagSafe iPhone'a firmy Oakywood - iPhone w trybie czuwania

Jeśli nie chcesz używać stojaka Oakywood MagSafe do iPhone’a jako ładowarki, firma oferuje krążek magnetyczny, który możesz wsunąć w stojak, dzięki czemu będzie on działał jedynie jako stacja dokująca bez możliwości ładowania.

Ludzie z Oakywood są dumni z tego, że wykorzystują naturę jako materiał i źródło swoich projektów. Użycie drewna wydaje się sprzeczne z metalową i szklaną konstrukcją iPhone’a, ale zapewnia pewne ciepło blatowi biurka, dzięki czemu może stać się standardowym wyposażeniem w Twoim miejscu pracy. Co więcej, całość waży około 700 gramów (1,5 funta), co czyni go dość ciężkim akcesorium, które nie sprawia wrażenia taniego.

Oakywood pozyskuje drewno w sposób zrównoważony z Ameryki i Polski, zobowiązując się również do posadzenia jednego drzewa za każdy sprzedany produkt, zapewniając w ten sposób swego rodzaju gospodarkę o obiegu zamkniętym, która pomaga ograniczyć skutki wylesiania, jednocześnie przekształcając drewno w źródło odnawialne.

Możesz kupić drewniany stojak MagSafe do iPhone’a w sklepie Oakywood w trzech wersjach kolorystycznych – jasny dąb, ciemny orzech amerykański lub czarny lity dąb, który jest najciemniejszy z całej gamy i pasuje do malowanej proszkowo aluminiowej podstawy. Cena zaczyna się od 600 zł za sam stojak — bez ładowarki MagSafe!

➔ Obserwuj nas w Google News, aby być na bieżąco!

źródło: Oakywood | Yanko Design